Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Septembri suurmöll! Oldschool runescape wildi sõjad - auhinnad! (Küsitlus)

Millised võiksid olla combat levelid?  

42 liiget on hääletanud

  1. 1. Millised võiksid olla combat levelid?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist vahvellased!

Tuli mul siis eile plaan teha runescape oldschool serverites üritus! Plaan on kaugele jõudnud ning ka juba avalikustatud.

Meie foorumlane Desteny on lahkelt nõustunud sponsoreerima üritust auhinnaga. Auhinna väärtus pole veel kindel, selle saate hiljem teada.

"vahvel free for all PK turniir" See toimub siis septembri kandis kunagi, hetkel tahan ma kuulda teie arvamusi, et teada saada palju neid huvilisi ja aktiivseid üldse oleks. Kindlasti andke arvamusi ning tagasisidet ja vastake kindlast ka küsitlusele.

Teine küsitlus, kindlasti votege!

http://vahvel.net/showthread.php?167099-Oldschool-runescape-wildi-s%C3%B5dade-uus-k%C3%BCsitlus

 

 

Küsime siis teie käest, mis need combatid võiksid olla, pakun et (20-30; 30-40; 40-50; 50-60; 60-70) ning combatite vahe 10levelit. Saan aru, et paljudel ei ole kasutajaid, aga meil on ka sellele juba lahendus olemas, foorumlane Genius15 hakkab aeg-ajalt jagama ära combat level3 kasutajaid, kus on membership peal (30päeva) (kõigile ei pruugi jätkuda) - see tähendab, et te ei pea ürituse eest mitte midagi maksma. Teie siis treenite kasutaja vastava combat levelini ning ootate sõda.(Näiteks Combat 40 treeniks päevaga, waterfall quest ning stre ja att saab 33 peale).

Osalustasu maksma ei pea!

 

Esimese turniiri kirjeldus:

All vs all (kõik kõigi vastu)

Mina juhatan teid wildi vastavasse kohta ning minu märguande peale läheb sõda lahti ning viimane ellujääja saab auhinna.

Reeglid annan teada siis kui on kindel, et üritus toimub.

 

NB: Üritus pole veel kindel, et see toimub, kõik sõltub huvilistest ning osalejate arvust. Kui üritus toimub, siis ilmselt toimbub sõda alles ~20 päeva pärast peale teema tegemist, et saaksite ennast üles treenida ja sõjaks valmis olla. Peamine asi - et kõigil oleks huvitav ja lõbus! Ning kui tahtjaid ja aktiivseid jätkuks, teeksime hiljem ka clan ware ja veel palju üritusi. ;)

 

Sponsorid:

Genius15

Desteny

 

 

(teema on veel täiendamisel)

Muudetud liikme Free Man'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üritus on hea, osaleks küll kui saaks lvl3 :D

Aga need kasutajad tuleks vähemalt paar päeva ennem anda kätte, sest kõik ei tee str puresi.Kui range pure teha siis see nõuab rohkem aega+ raha ka veel teha et asju osta jne.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Üritus on hea, osaleks küll kui saaks lvl3 :D

Aga need kasutajad tuleks vähemalt paar päeva ennem anda kätte, sest kõik ei tee str puresi.Kui range pure teha siis see nõuab rohkem aega+ raha ka veel teha et asju osta jne.

20 päeva on ma arvan piisav, et leveldada ennast üles.

 

 

Te võiks teha ise RSPS oleks mahedam.

No see ei oleks ainult 1 üritus, plaan ikka teha ware ja pk'si edasi jne, ikka reaalses mängus. ;)

 

 

 

osaleks kindlalt kui kasutaja saaks :D

Tore kuulda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te võiks teha ise RSPS oleks mahedam.

 

Kui keegi oskab serverile installida RSPS tarkvara, ei näe takistust seda korraldamast.

Ma tean, et see ei ole nüüd teab mis raske protsess, aga lihtsalt praegusel hetkel puudub täiesti võimalus asjasse süveneda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Minu arvamus selle combati levelite kohapealt oleks, et esimene sõda teha 40-50 sest siis ei peaks kasutajat palju treenima alguses ning saada esimene emotsioon kätte. Vaikselt arenevad kõik ning saab ka suuremate combat levelite sõdu teha hiljem.

 

Kes on küsitluses hääletanud, kas te ikka reaalselt oleksite ka huvitatud nendest üritustest ning jääksite aktiivseks ka edaspidi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võtaks osa kindlasti, kui saaks selle level 3 kasutaja :P


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Genius 15 ma võtaks ühe kasutaja siis :) ja vb isegi ostaks selle hiljem ära vms aga arvesta raudselt minuga !:P ma vana wildy owner:D

Need kasutajad mida Genius15 jagama hakkab jäävad teile igaveseks. Arvestame! :)

Muudetud liikme Free Man'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis teil mingi yhisyritus we?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina võtaks Kindalsti osa kui selle kasutaja saaks millega juba "arvestati " nagu keegi kirjutas vastu :) ootan huviga juba !:D

 

Mina võtaks Kindalsti osa kui selle kasutaja saaks millega juba "arvestati " nagu keegi kirjutas vastu :) ootan huviga juba !:D

 

EDIT : GENIUS15 Jaga mulle oma msn või skype

Muudetud liikme JaaniUss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.