Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Välgumihkligaasi sisse hinganud poiss suri

Soovitatud postitused

VIP

Debiilsus kuubis... RIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest ta oli paljude inimeste tuttav? Sul oleks ka kahju kui su lähendane nii sureks...

 

kui lähedasi huvitaks oma võsukeste tervis ning elu siis nad hoiaksid neil ka silma peal. Oletan, et see polnud nende esimene kord.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui lähedasi huvitaks oma võsukeste tervis ning elu siis nad hoiaksid neil ka silma peal. Oletan, et see polnud nende esimene kord.

 

Sa pole oma elus vast midagi lolli teinud? Midagi kahetsenud. Ma just oletan, et nad tegid seda esimest korda. Mõlemad ju alles poisikesed, vaevalt, et nad midagi ohtudest teadsid. Kambavaim aitas kindlasti kaasa.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean paari 13-15 aastast, kellega koos treenin ja praegu ka laagris olen jne. Nad ei võta isegi vesipiipu suule, kuidas saab hingata sellist asja sisse?! Ei ütleks, et ise väga puhas poiss oleks, aga ajud on peas. Kahju on siiski, puhaku rahus.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hästi tehtud, poisid! :rolleyes:

Eesti Vabariigis võiks rohkem sellised olla, www.lapsemure.ee lõikujad võiksid ka kõik sellises suunas liikuda. Kahju küll pole.

Loodan, et taoline asi sinu lähedastega siis juhtuks. Siis räägid sama juttu vist....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta olevat ennem öelnud sõbrale, et tal pahatuju, lähme ostame gaasi. ja ta oli seda ennemgi korduvalt teinud ja kokkukukkunud, sellepärast sõbrad tal ei helistanudki kohe, sest see olevat olnud tavaline. R.I.P

Maru head sõbrad lasevad teha sellist asja enda sõbral.Jube lihtsalt!


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõbrad olid ise ka seda tõmmanud ning ei jaganud kohe matsu.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.