Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Idee luua midagit uut..

Soovitatud postitused

Tervitused minupoolt.

 

Viimase aasta jooksul olen ma vaadanud päris palju minecrafti YouTubereid, kes mängivad sellises serveris nimega "Mindcrack". Tegemist on Survival serveriga, kus pole ühtegi nonsense pluginat. Kasutatakse ära minecrafti enda omadusi ja teatakse mängust suht palju.Seal ei ole mingisugust "griefimist" kuna suurelt rõhutakse usaldusele teiste mängijate poolt ja vajadusel "Prank"itakse jms.

 

Mul tekkis endalgi midagi sellist luua, kuid kas see oleks siinmail võimalik?

Server oleks umbes 24 slotine (whitelisted) ja see ei sisaldaks praktiliselt ühtegi pluginat.

See oleks hea mängupaik eesti jutuuberitele, või nendele, kes sellega alles alustanud on.

 

Mida arvate teie sellest ideest? Kas eesti mängijate seas on võimalik teha serverit, kus valitseks rahu ja harmoonia? Ei oleks kellegi sõimamist, griefimist ja muud paska? Andke teada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Tervitused minupoolt.

 

Viimase aasta jooksul olen ma vaadanud päris palju minecrafti YouTubereid, kes mängivad sellises serveris nimega "Mindcrack". Tegemist on Survival serveriga, kus pole ühtegi nonsense pluginat. Kasutatakse ära minecrafti enda omadusi ja teatakse mängust suht palju.Seal ei ole mingisugust "griefimist" kuna suurelt rõhutakse usaldusele teiste mängijate poolt ja vajadusel "Prank"itakse jms.

 

Mul tekkis endalgi midagi sellist luua, kuid kas see oleks siinmail võimalik?

Server oleks umbes 24 slotine (whitelisted) ja see ei sisaldaks praktiliselt ühtegi pluginat.

See oleks hea mängupaik eesti jutuuberitele, või nendele, kes sellega alles alustanud on.

 

Mida arvate teie sellest ideest? Kas eesti mängijate seas on võimalik teha serverit, kus valitseks rahu ja harmoonia? Ei oleks kellegi sõimamist, griefimist ja muud paska? Andke teada!

 

Ei, ainult whitelistiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina küll ei usu, raudselt tuleksid mingid lapsed sinna griefima ja teeksid sellest video... Samas vahvli mc server eelmine aasta oli vanilla(whitelist) ja midagi halba ei juhtunud seal. Aga seal oli ka vähe mängijaid.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina küll ei usu, raudselt tuleksid mingid lapsed sinna griefima ja teeksid sellest video... Samas vahvli mc server eelmine aasta oli vanilla(whitelist) ja midagi halba ei juhtunud seal. Aga seal oli ka vähe mängijaid.

 

Tänu whitelistele hoiaks ma sellise asja ära. Koostaksin rida küsimusi, mille põhjal saaksin otsustada, kas isikut tohib lasta serverisse. Asi pole bullet-proof kuna on olemas inimesi, kes suudavad kirjalikus osas saada maksimum skoori kuid reaalsuses kõik perse keerata.

 

Muidu, kui asi peakski kunagi rattad alla saama, siis lisandub hiljem ka Premium Accoundi omamise kohustus. (aka online=true)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tegelikkuses on su mõte juba teostatud. Feared survival server ongi täpselt selline :D

 

Kui aus olla, siis just selle avalduse tõttu tahtsingi teha ma seda ideed. Leian, et feared survival oleks väga hea konkurent ja ma viitsiksi seda asja ainult teha siis, kui mul oleks konkurente, muidu oleks ju igav?

 

Toon välja ühe väikese asja nende avaldusest:

"CoreProtect kuna kui peaks mõni griifer sattuma saame alati rollbackida tema griifitud alad!"

 

See lööbki meie serverid lahku, meie panustame inimeste mõistlikkusele ja usaldusele, nemad lihtsalt teevad "undo", nagu poleks midagi juhtunudki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainult Eesti peale on seda raske teha, whitelistiga on kergem tõesti üleval hoida aga ise peab ka tegelema sellega ;)

Ma ise tean, mõnda inimest, kes loomulikult sooviks seda... selliste serveritega on ka see, et ei tohi olla cracked... see rikub nat ära ning kui tõesti plaan teha, siis snapshot server.

 

Aga enne sa tõsiselt teada seda ei saa, kui järgi proovid ja server olemas.


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sa plärised siin ? Kui ei proovi siis ei saagi teada, mis siis kui hakkavadki. Ta juba eelnevalt mainis, et mida rohkem servereid seda suurem konkurents.

Mina ise oleksin nõus kaasa lööma sellega või mis iganes toimuma hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
whitelisted survivali serveril ei saaks olla niipalju inimesi korraga sees :D

 

Miks mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.