Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Tremorgames.com] Tasuta Steam mängud üldine jms.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Justin Bieber trivia quiz, free 5p tõelistele fännidele. http://www.tremorgames.com/playgame/5795/justin-bieber-trivia-quiz.html

 

 

Vastused on all

 

Seda küll teha ei oska :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes rääkis, et Eestis ei saa taske teha siis ma tegin täna 15 taski...

http://www.tremorgames.com/profiles/117254/prohack.html

Kes tahab võib lisada.

 

Äkki viitsid nimoodi proovida, et viskad taski lingi ja kui meie avada ei saa, siis ei saagi teha..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjutage justin bieberi õiged vastused siia ülesse..

 

Vastused on komentaarides.

 

Tellisin selle mingi 495 punktise packi ära. Preagu pole veel tulnud, aga hiljem arvan tuleb. Rohkem arvatavasti ei viitsi teha neid punkte, tulevad nii aeglaselt + pole eriti taske teha. Kuigi, täna sain ühe 55 puntkise taski.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võin väikse nõuande anda , kui teil mingi tühi kõnekas vms siis tehke surveysid =) , 600-800p üks survey

 

 

 

 

NB! ÄRGE KASUTAGE SEDA MOODUST KUI TEIL ON PLAANIS KÕNEKALE RAHA LAADIDA! MUIDU NULLIS KA

 

 

(Juhtunud juba endal seda jama ,et kui peale laed kohe nullis:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võin väikse nõuande anda , kui teil mingi tühi kõnekas vms siis tehke surveysid =) , 600-800p üks survey

 

 

 

 

NB! ÄRGE KASUTAGE SEDA MOODUST KUI TEIL ON PLAANIS KÕNEKALE RAHA LAADIDA! MUIDU NULLIS KA

 

 

(Juhtunud juba endal seda jama ,et kui peale laed kohe nullis:D)

 

Kõigil äkki pole kõneajaga? Mul on leping.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta mõtleb, et kasuta neid kõnekaarte, mis vahepeal tasuta jagatakse. Leidsin ühe Superi, ei tea kas töötab veel.

+ Läksin vaatasin, et 2 vaba taski on mida sain quiz modes proovida. Sain mingi 75 prosa, kuna website tegi oma bullshitti, arvan ikka, et minu vastused on õiged, ja expelled modes. Et kas ongi kõik nüüd või ja rohkem ei tulegi neid, kui failid?


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, tegin ühe künekaardiga mingi 10 taski ära, kuid coinse pole kuskilt näha.. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, tegin ühe künekaardiga mingi 10 taski ära, kuid coinse pole kuskilt näha.. :(

 

Taskidega on selline lugu et sa pead teatama neile et sul on punktid kadunud. Näiteks Supersonicul tuleb minna "View status and support" ja sinna lisad oma tõestuse, kui sul on pilte siis hea. Näiteks ma pole ühegi taski nii teinud läbi et ma ei peaks supporti teatama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi saaks mind aidata, mul on mure. Asi nimoodi, et ostsin omale kalli hinna eest ühe mängu, kõik punktid läksid sinna ära, siis tuli kiri, et vaadake oma Iteam listi, mäng seal olemas, aga kust kohast ma saan panna oma andmeid, et mäng omale saada,?

 

Kas keegi saaks mind aidata, mul on mure. Asi nimoodi, et ostsin omale kalli hinna eest ühe mängu, kõik punktid läksid sinna ära, siis tuli kiri, et vaadake oma Iteam listi, mäng seal olemas, aga kust kohast ma saan panna oma andmeid, et mäng omale saada,?

 

E:/ aa nägin, seal all on kirjas, et peab ootama 5min-24h :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitage head mängu sellise summa eest: 435

 

Aga kui mingi kallim mäng võib kah panna ,sest tahaks teada kiiret viisi ,et neid coine saada :)


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitage head mängu sellise summa eest: 435

 

Aga kui mingi kallim mäng võib kah panna ,sest tahaks teada kiiret viisi ,et neid coine saada :)

 

Tundub normaalne pakk: http://www.tremorgames.com/index.php?action=showitem&itemid=8582

Motivatsioon kadus ka neid punkte teha, kuna ikkagi tunutmad mängud mingi 11-20k coinsi, aga viskas üle ja kuna endal Metro 2033 polnud, siis võtsin selle & sain mingi 2 mängi veel kaasa.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub normaalne pakk: http://www.tremorgames.com/index.php?action=showitem&itemid=8582

Motivatsioon kadus ka neid punkte teha, kuna ikkagi tunutmad mängud mingi 11-20k coinsi, aga viskas üle ja kuna endal Metro 2033 polnud, siis võtsin selle & sain mingi 2 mängi veel kaasa.

 

Võtsin ka selle. Pole veel mänginud midagi nendest.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jama, et taske ei saa teha ja surveyd tunduvad ka kahtlased, et teed ära ja enda coine kätte ikka ei sa. Hetkel videode ja mängude pealt

võimalik teenida.

 

...Või olen ma ainuke kes ei saa taske teha? Olen 2 päeva proovinud taske teha, ütleb, et hetkel ei ole taske, proovi hiljem uuesti.

Muudetud liikme [C]oo[K]i[E]'i poolt
Lisasin teksti.

YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jep, kui sa ainult taskide tegemise jaoks jms kasutad proxyt ja siis hiljem lehel olles oled oma ipga jääd kergelt vahele.

Kiired ipvahetused Eestist USA ipks...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

camoon, tegin siis ühte "Free" offerit, regan ära vms ja siis viib järgmisele lehele, kus kirjas "Error" ja kõik..... nad võiksid kontrollida offereid, mida nad lasevad teha


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.