Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Karvaste Pubi UUS IP

Soovitatud postitused

Nimi : Karvaste Pubi

Slotide arv : 26

Hostiks : Gamehost.ee

Ip : 188.92.161.28:27080

Amxbans - http://karvaste.gh.ee/ban_list.php

Koduleht - www.csestonia.com

b_350_20_6C3E67_A40E47_24141F_262932.png

 

Kontakt andmed :

Omanik: K2tu , Skype: k2tu.mesi Steam: k2tukiisu

Abiomanik: L1ghT, Skype: siim009@hotmail.com Steam: xxxl1ghtxxxkarvaste_banner.png

Logo nr1.jpg

karvaste_banner.jpg

Muudetud liikme k2tu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teil on võimalik oma userXXX.web.gamehost.ee alamdomeen suunata ümber lühemale alamdomeenile gh.ee. Mõlemad aadressid jäävad kasutatavaks. Soovi korral võtta ühendust e-maili kaudu info@gamehost.ee


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui tohib küsida siis miks uus ip ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitt server, rahulikult mängida ei saa, kuna mingi "Uskumatu" arvates on jumala lahe ju selle amx_hacked pluginaga nussida, cd-r käis kinni-lahti....

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serverist on eemaldatud igasugused cd pluginad jne. Kui on probleeme mingi adminiga v6i millegi muuga siis saate v6tta kontakti nii minu v6i k2tuga (kontaktandmed esimeses postis).

 

l1ght oli hea valik (YY)

Kui sa nüüd aegajalt serveris ka käiksid ;)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Koduleht csestonia.com > csestonia.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viimased 2 kuud see server läägib ikka väga hullult. mingi 75% mängijatest jooksevad ping 40+. adminid nii ja naa, kui vähegi tajud mängida - wallbangs & radar saad kindlasti ban, aja küsimus.

unbaniga lood olid enam-vähem. oli paar ban kus pidin päev-nädal ootama aga üldiselt sellega väga probleeme ei tekkinud.

 

ise olin juunis vip, seejärel juuli kuus ja peaks siiamaani olema aga noh, kuna ip muutus siis kadus ära. küsisin milles värk on, kus on minu vip? vastati selle peale pean ise jooksma k2tu järgi, et seda tagasi saada. k2tu otsustas ip muuta ja nüüd kõik mängijad, kes ostsid vip, admin või admin+vip peavad ise kontakteeruma või ma olen see ainuüksi, kes peab. ei mina saa sellest loogikast aru.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.