Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin kedagi kes questiks 07GP eest.

Soovitatud postitused

Phm, oleks vaja kedagi kes teeks queste, questid teie enda valikul, 1m 07GP eest, 1 quest mis vajaks kindlasti tegemist oleks Dragon Slayer, ning edasi on teie enda valik juba p2p questidest.

 

Parim pakkumine saab töö endale, lihtsalt öelge mitu QP kokku teeksite 1m eest, questid teie enda valikul.

 

(Jutt võib segane olla, mõistus ka suht segane hetkel).

 

NB! Mingit paar päeva tagasi liitunul pole mõtet pakkuda!

Stats pilt:

Untitled.png

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Phm, oleks vaja kedagi kes teeks queste, questid teie enda valikul, 1m 07GP eest, 1 quest mis vajaks kindlasti tegemist oleks Dragon Slayer, ning edasi on teie enda valik juba p2p questidest.

 

Parim pakkumine saab töö endale, lihtsalt öelge mitu QP kokku teeksite 1m eest, questid teie enda valikul.

 

(Jutt võib segane olla, mõistus ka suht segane hetkel).

 

NB! Mingit paar päeva tagasi liitunul pole mõtet pakkuda!

Stats pilt:

Untitled.png

Kas te gp-d swappida ei saaks eoc oma vastu? Ma võin teha EOC GP eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui töö teed ära, siis võid ka ise ära swappida selle, mina sedasi riskima ei hakka :/.

Mul endal pole P2P accounti asi on selles. Kui legit Friends Chatis oled siis rankidelt sa üle ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa saad minu kasutajaga swappida ju :D.

privasse

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas ma sain õigesti aru teemat lugedes, et teie soovitud questid on nüüd tehtud ?

Kui jah, siis ma sulgeks teema.

 

Silks

 

Ei saanud järelikult vist :D, midagi pole veel tehtud, siiani otsin, suht segane kogu see kamm seal hetkel :/.

 

(Sul postkast täis, sellep kirjutangi siia Silks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei saanud järelikult vist :D, midagi pole veel tehtud, siiani otsin, suht segane kogu see kamm seal hetkel :/.

 

(Sul postkast täis, sellep kirjutangi siia Silks)

Sul postkast täis wethebest, maybe las ma teen ära ikkagist need kuna ma olin esimene kes tundis huvi selle teema vastu. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.