Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Assassin's Creed III (SK*D**W)

Soovitatud postitused

Mängisin täna siis, ja kui mängu kinni panin ja hiljem uuesti mängida üritasin oli save game corrupt... :S

 

Otsisin abi googlest ja leidsin päris palju asju, mis teha saaks, aga puuduvad ORBIT ja THETA kasutad, seega enamikke neist proovida ei saa.

 

Savegame on seal C:\Users\******\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\dGhlY2hlZXNlMjY5\54.

 

Sellist vahepealset kausta, mis seal enne lõpus olevat '54' on ei leidnud ma kusagilt netist ja isegi mitte skidrowi foorumist, kuid see ilmus uuesti, kui kõik ära kustutasin ja mängu uuesti installisin.. Küllap peab olema. Igal juhul seal '54' kaustas on mul 4 faili(1.SAVE; 1.save.metadata; 2.SAVE; 2.save.metadata). Kui need ära kustutan siis mängus enam savegame pole, ja kui mängus uue teen, siis ilmuvad need sinna, seega on õige asi ilmselt.

 

Päris uuesti ma kõike sinna maale teha ei viitsi, kus mul savegamega miskit juhtus, sest seal oli mingi 5-6 tunni töö kindlasti, ja ehk polegi seal midagi rasket ja otsustasin siit küsida.

 

Netist tõmmatud savegamed tööle ei hakka, ja minu tänase varasema save koopia ka seal tööle ei hakka, mis mul taastada õnnestus... Ei tea, milles asi.

 

Ehk saate aru, mis ma seletasin siin, ja kui ei saa siis küsige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas savegame mitte my documents alla ei peaks käima ?


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.