Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiireimad Pilveserverid [ Windows VPS ]

Soovitatud postitused

Mida müüd:

Müün Windows Virtuaalseid Privaat Servereid, mis on parimad ja stabiilseimad üle kogu turu! Tegu pole odavate jagatud lahendustega, vaid kvaliteetse kaubaga ( sellest tuleneb ka priskem hind, kuid kvaliteet maksab, eks? )

* Server tuleb teieni täielikult sätistatuna ja valmis panduna.

* Saate ise öelda, mis ja milliseid programme tahate kasutada

* Ühendamine käib lihtsalt vaid 1 klikiga, erinevalt enamustest, kus on tarvis enne läbi teha 100 maailma-imet

* Toimivad OLDSCHOOL & EOC Mõlemad botid. Sina ütled, mida ja kumba soovid. Või hoopis mõlemaid? :)

 

Hind:

1 bot = ~15€ Kuu

2-3 bot = ~ 60 Kuu / 30€ 14 päeva

5-7 bot = ~130€ Kuu / 65€ 14 päeva

11 - 13 bot = ~265€ Kuu / 132.50€ 14 päeva

Hinnad ON kõrged. Kuid tõestamaks, et ka on seda väärt pakun esimestele päevakese jagu Free Trialit ( ei saa väga pikalt lubada, kuna mina maksan asja eest )

 

Tehingu viis:

SEB, Swed, Skrill ( Moneybookers )

 

Kontakt:

Skype : signatuurist saad mind otse lisada.

Muudetud liikme FromUn2Known'i poolt

OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selliste hindadega ei ole eriti mõttekas EOC jaoks kindlasti botti jooksutada, kui just ise mingit privaatset scripti/rahategemisviisi ei oma.

07 hinnad ka nii madalad, et kasumi teenimine keeruline.

 

Aga ega VPS pole ainult raha tegemiseks, võib ka kasutajaid treenida jne. Edu äriga.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selliste hindadega ei ole eriti mõttekas EOC jaoks kindlasti botti jooksutada, kui just ise mingit privaatset scripti/rahategemisviisi ei oma.

07 hinnad ka nii madalad, et kasumi teenimine keeruline.

 

Aga ega VPS pole ainult raha tegemiseks, võib ka kasutajaid treenida jne. Edu äriga.

Täpselt :)

Ja samas ei keegi ei keela oma privbaatserverit üles riputada, kõik eeldused ka selleks on olemas. Või kasvõi lihtsalt kasutada seda duellimiseks, et saada parem PID ( nagu mainisin, tegu POLE lagfest serveritega, nagu näha on igalpool mujal foorumites ) ..

 

Ühesõnaga, kellel oleks tarvis, et ta arvuti oleks 24/7 sisse lülitatud ja teeks sel ajal midagi asjalikku kiire ühenduse taga, siis võtke ühendust ;)


OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Serverid jooksevad AMD Opheron 4451 protsessoritel, kettaruumi on 10 - 100 ( kui klient soovib rohkem, saab ta selle ) max RAM, mida pakkuda saan on 56. Hetkel speedtesti ei saa teha kuna pole pc juures. Veel protsessoritest - saadaval kuni 6 tuuma. Ühesõnaga, asi on püss! ;)


OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus serverid füüsiliselt asuvad?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et, kui ma ostan 1bot 15 korda, siis see tuleb kuus 100€ odavam, kui osta 13botti korraga? Hinnad on sul ikka mööda, lisaks kui soovid 26botti jooksutada, siis sinu hindadega tuleb see ~460€. 500€ eest saad endale masina, mis jooksutab ise 20botti ära - mitte tutika, kuid ikkagi. Elektrit võtab ~12€ kuus. GG kui ahned või lollid osad inimesed võivad olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Et, kui ma ostan 1bot 15 korda, siis see tuleb kuus 100€ odavam, kui osta 13botti korraga? Hinnad on sul ikka mööda, lisaks kui soovid 26botti jooksutada, siis sinu hindadega tuleb see ~460€. 500€ eest saad endale masina, mis jooksutab ise 20botti ära - mitte tutika, kuid ikkagi. Elektrit võtab ~12€ kuus. GG kui ahned või lollid osad inimesed võivad olla

 

ja mulle tundub, et sa ei oska lugeda :) oh ja veel. Mis " masina " sa saad endale 500 euro eest? Hoiame ikka mõtted maa peal, eks . ja kui sa norid kalkulatsioone, siis palun.

 

elekter 12€ kuu? Huvitav, kus maailma otsas sa elad?

Mina, kes ma jooksutan kodus 2 arvutit PEA AEGU 24/7 maksan juba ~30€ vaid nende pealt seega vähemalt 15 per pc. Nii, server eeldatavasti imeb tõksa rohkem voolu, kuna puuduvad resad ning koormus on suurem.

 

Nüüd seleta mulle, milline masin töötab vaid elektri pealt? Kui leiad aparaadi, millega saan vahvli foorumit sirvida nii, et taga vaid toitekaabel, siis kummardan sind eeldatavasti elu lõpuni - kui ei, siis .. mõtle selle peale ;) ma isegi ei hakka mainima mis " see " on aga minu arust mingi juustune " kodulahendus " peaks juba ligemale 40€ kuu olema?

 

Ja tõespoolest, ise kaa hakkasin hindu sirvima, muidugi " runescapevpsbot " punkt komm on odav, need asjad on ju .. ühesõnaga on see saast mida inimestele müüakse :( ja kuna ma ise pakkusin veidi liiga kõva värki sellise asja kohta, siis ma usun, et võib teema ära kustutada isegi .. ja " ahne olemisest " ütleks ma niipalju, et mul kulub selliste hindade juures aastaid, et end enam-vähem tasa teenida :P ( muidugi serverid pole kohe kindlasti mitte soetatud ruuni otstarbeks, aga kui oleks, siis tõesti kuluks aastaid. )

 

Hyva päiva :)


OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tule taevas appi.

"Mina, kes ma jooksutan kodus 2 arvutit PEA AEGU 24/7 maksan juba ~30€ vaid nende pealt seega vähemalt 15 per pc. Nii, server eeldatavasti imeb tõksa rohkem voolu, kuna puuduvad resad ning koormus on suurem."' ----> 2 Arvutit 30€. ehk, siis 1 masin 15€ Ei erine väga mu 12€st? Ega

 

Hinnavaatluse foorumist saad i7 (2600K / 2700K) 180€, mobo 60-70€, RAM (4x4) 16GB 60-100€, PSU 20-30€, HDD 80GB 5€, Korpus ka 10-15€ga ja korralik vesi/õhkjahutus max 100€. Kokku ~480€. Veega OC @ 4,2Ghz (rohkem isegi) jooksutab ilusti ära 20+botti. Vaja veel ühendust? Stabiilne 2megane ADSL ühendus piisab, kõlbab ka suvaline kodulahendus, mis kodus juba sees, sest ega botid ei tõmba internetti kooma. Hetkel 22tk jookseb ja 100Kbps download, 50Kbps upload.

 

Et kasutada su VPSi peab olema ka internet, jah, 3G/2G/4G netipulgana, või telefoni hotspot. Kodus laua taga olles on ikka enamjaolt see juustune kodulahendus, mille eest maksad nagunii.

 

Veidi liiga kõva värk? Kui kõva = kallis, siis jah. Mine juristiks, sa oskad hästi mulli ajada põder.

Muudetud liikme Scrife'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No tule taevas appi.

"Mina, kes ma jooksutan kodus 2 arvutit PEA AEGU 24/7 maksan juba ~30€ vaid nende pealt seega vähemalt 15 per pc. Nii, server eeldatavasti imeb tõksa rohkem voolu, kuna puuduvad resad ning koormus on suurem."' ----> 2 Arvutit 30€. ehk, siis 1 masin 15€ Ei erine väga mu 12€st? Ega

 

Hinnavaatluse foorumist saad i7 (2600K / 2700K) 180€, mobo 60-70€, RAM (4x4) 16GB 60-100€, PSU 20-30€, HDD 80GB 5€, Korpus ka 10-15€ga ja korralik vesi/õhkjahutus max 100€. Kokku ~480€. Veega OC @ 4,2Ghz (rohkem isegi) jooksutab ilusti ära 20+botti. Vaja veel ühendust? Stabiilne 2megane ADSL ühendus piisab, kõlbab ka suvaline kodulahendus, mis kodus juba sees, sest ega botid ei tõmba internetti kooma. Hetkel 22tk jookseb ja 100Kbps download, 50Kbps upload.

 

Veidi liiga kõva värk? Kui kõva = kallis, siis jah. Mine juristiks, sa oskad hästi mulli ajada põder.

 

Ja KAS ma mitte ei rääkinud just eelmises üli vinges, super postituses, et ma olin rumal, et ruunskeiperitele asja pakkusin ?

ilmselgelt tõepoolest see on täiesti mõttetu. Aga mida perset sa ajad mulle ? sa räägid mulle preaegu sellist sitta, et paha hakkab lausa .. mis sa lõpetad praegu kuradi mingi kutseka " arvutid ja võrgud " esimest veerandit, et sa enam vähem tead, millest arvuti kokku käib? HDD? WHAT ? INTEL? WHAT? " mobo 70 eurtsi " WHAT THE F ..

tõsiselt, võta end kokku põdraarmastaja ;) ja IMO kui inimestel midagi TARKA öelda pole, siis .. ,milleks üldse öelda ? vahest on pisematel poistel sellised tõusmis hädad aga no .. ma olen vale inimene selle jaoks.. sa pead ikka vaatama kedagi, kellest hammas üle käib :)


OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry mees, kui ma rikkusin su unelma plaani ära, kuidas teistelt roppu raha kokku riisuda. Panin sul töötava arvuti just kokku (mille juppe hetkel foorum.hinnavaatlus.ee müüakse) odavamalt, mis suudab samapalju botte välja mängida lag vabalt. Ei pea olema lõpetanud kutseka arvutid ja võrgud esimest, teist ega lõpetama seda eriala, et näha, kui inimene üritab lihtlabaselt teisi tuimalt üle lasta. Pakud serverit bottimiseks windows baasil? Anna mulle relv ja kuulid. Optimaalsem nii rahakotile, kui ka kulutustele on PC, opsüsteem @ linux.

 

Palun mine hari ennast. Ja anna oma esilehel enda "üliheastsupermasinasmidatahadpromodaniipalju" veidigi infot. Kui sa üritad Titanist juppi bottima suunata, siis see on ikka feil küll :P

 

Pealegi järgmine feil on sul hindadega. Kui hinnad lähevad enamjaolt (mis enamjaolt, koguaeg) enamvähem lineaarselt koguse suhtes väiksemaks, siis sul otse vastu pidi kõrgemaks. Kui sul pole just mingit super-hüper plaani, et kui tahad kasutada 10botti, pead ostma 10x1bot paketti.

Muudetud liikme Scrife'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mul sa ei rikkunud midagi ära, lihtsalt ennast tegid veidi rumalaks ;o

 

ja mis kurat sulle need hinnad ette jäävad, kas mitte pole õige, et JEAH, JUST NIMELT kui sa ostad SEITSE erinevat masinat, paned igale masinale ühe boti, tõsi ta faking on, sa saad selle odavalt aga miline hiigel k*pp on neid 7 erinevat aparaati korraga jälgida? maksad sendi peale ja saad küik 7 korraga silma alla ;)

 

ja ma usun miskipärast, et haridusest ME EI tohiks hakata siin teemas suhtlema, kui on miskit asjalikku / privaatset / tarka kobiseda, siis viska skaipi või helista või ma ka ei tea mida, kuigi nagu aeg on nöidanud, siis sinusugused ei soovi mitte muhvigi asjalikku teha, vaid lihtsalt end jumal teab kellele, kellena tõestada.

 

kurb, lausa kurb :)


OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ei ole mind küll keegi uus kuju lisanud ;)

 

edit

 

Hinnad vist nii kirved ka selle tõttu, et arvestasin 1024 ram iga boti kohta, kuigi lähemal vaatlusel avastasin, et teised arvestavad 512 :/

Muudetud liikme FromUn2Known'i poolt

OnlineEnglishConversation_skype_button.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.