Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Soovitage praegu müügil olevaid või suvel müügile tulevaid 100-200 euroseid nutitelfe. Endal muidu oleks vaja midagi, millega niisama netis k2ia, mussi kuulata ja youtube videoid võiks ka kiiresti laadida.

 

Seda hiina paska eriti ei taha, m6tlen huaweid jms

Praegu tunduvad sony xperia telfid p2ris kvaliteetsed ning samuti nokia lumia tundub päris mõistlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei ole küll sinu hinna katekoorias, kuid Samsung Galaxy S III on minu jaoks ja minu arust üks parimad nutifone :)


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal sai ostetud 250€ eest HTC windows phone 8s ja olen telefoniga väga rahul .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
endal sai ostetud 250€ eest HTC windows phone 8s ja olen telefoniga väga rahul .

 

Kuidas see windows phone tundub androidiga võrreldes?

 

Samsung Galaxy Advance

 

Kui sul endal sellega kogemusi on..., siis kuidas on pildikvaliteedi ja aku kestvusega?

 

ei ole küll sinu hinna katekoorias, kuid Samsung Galaxy S III on minu jaoks ja minu arust üks parimad nutifone :)

Kui ma midagi nii kallist ostaks, siis vb juba lg nexus 4.

 

 

 

 

Mis te sony xperia go-st arvate?

Muudetud liikme MSDos97'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas see windows phone tundub androidiga võrreldes?

alguses oli vähe harjumatu kuid minu jaoks on see kordades mugavam ja parem kui android .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
endal sai ostetud 250€ eest HTC windows phone 8s ja olen telefoniga väga rahul .

 

 

1+! Julgen väga soovitada!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sul endal sellega kogemusi on..., siis kuidas on pildikvaliteedi ja aku kestvusega?

 

Kui sa mõtled kaamera kvaliteeti siis see on 5MP 720p, väga ilusad pildid jäävad. Kui sa mõtled ekraani, siis see on suht korralik. Aku koha pealt siis, et nagu nutikatel ikka pika aja peale kulub aku ära, mul kestab praegu umbes 1-2 päeva, olenevalt palju kasutan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.