Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma rääkisin neeger räpparitest.

(eiolerassist)

 

Just mõni post tagasi väitsid midagi sellist, et eminem on macklemore kõrval sitahunnik....

Same love, wings, and we danced, cant hold us, stay at home dad, irish celebration on macklel head lood, aga ma ei ütleks, et ta legend on...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just mõni post tagasi väitsid midagi sellist, et eminem on macklemore kõrval sitahunnik....

Same love, wings, and we danced, cant hold us, stay at home dad, irish celebration on macklel head lood, aga ma ei ütleks, et ta legend on...

Ta ei saa ise ka aru mis ta räägib:). Kuid jah olen leidnud taas uusi häid laule macklemore poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, tegelikult kui norima hakkata, siis Macklemore räpib ka tegelikult seksist ja rahast.

 

And we danced - räpib seksist ja pragib oma riista suurusega etc.

Thrift shop - raha.

 

Macklemore on nii ammu juba olemas olnud ffs... peale thriftshopi sai ta oma tuntusele suure boosti lihtsalt.

Ma ei väida, et ta nüüd seepärast halb vms on aga lihtsalt sellised tegelased kes kuulsid ntx: thriftshopi ja kohe ohh, macklemore on legend ajavad madiks, ta on ammu juba olemas olnud XD

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Öelge ausalt, kes kuulis/hakkas meeldima ta alles siis, kui ta kuskile eesti raadiose jõudis? :D

 

ei , kuulasin juba macklemore-i ennem kui tema "Trift shopi" hakkati raadios laskma ,peale seda on see asi suhteliselt üle visanud kuna ainult seda lastaksegi .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Macklemore'il on oma lauludes sõnum sees ! Nagu teisedki ütlevad.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.