Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Väga head ja kvaliteetsed videod. Keep going!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänan kaarel ;). Räägiks siis ka tänaseks päevast.

Täna on paljud inimesed ehk Eestimaal märganud maapükse. Tõepoolest, vähemalt täna oli "Hirlami" mudeli järgi mõnes jaamas superadiabaatiline temperatuurigradient piirkihis ja märgatav tuulenihe. Seega, kes nägi, sellel võis vedada. Mina filmisin maapükse täna Jõgeva linnas alatest kella 17:35 kuni 18:01-ni. Vaatlemine tasus kohe kindlasti ära, kuna mina pole veel varem oma silmaga maapükse näinud.

Ka mina sain põneva video:

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väike soovitus: Sul on autohelisid ja neid kuulda kui filmid ning üleüldiselt müra. Võiksid need lihtsalt ära eemaldada, oleks poole mugavam vaadatud videosid :)

Keep goin'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimase video kohta annan sellise soovituse, et proovi kaamerat stabiliseerida ning liikumist natukene sujuvamaks (kiirusega) muuta.

Teine asi mida ma kindlasti Sinul teha ei soovita, on see, mida eelnevalt postitas Taken. Originaalhelid on üle prahi, lihtsalt video (avades ja/või muutes Sony Vegases, Adobe After Effectsis, VirtualDUB's või siis mujal) vii heli laiali (allapoole tirides - mitte äärest dB). Proovi häirivad helid kas vaigistada või siis lihtsalt tagataustal tuhmisemaks ja vaiksemaks muuta. Edu sinule, väga hea projekt ning kindlasti vaatamist väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.