Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Annan ära domeeni: www.hsfps.eu

Soovitatud postitused

Domeenist:

Domeen on tellitud www.zone.ee 'st lõppajaga: 01.12.2013 ning on pikendatav!

 

 

Domeeniga tuleb kaasa ka veebimajutus, samast kohast ning sama lõppajaga

Veebimajutuse plaan 1

 

 

Domeeninimi: www.hsfps.eu

Soovikorral jätan peale ka foorumi, mis on ühtlasi ka ainuke asi mis seal on: http://foorum.hsfps.eu - koos sisuga, s.h stiilid jms.

 

 

 

Lisaabi, mingid foorumi muudatused jms. ei paku.

 

 

Kellel on soovi siis palun postitage siia: miks sul seda domeeni vaja on, mille jaoks läheks domeen kasutusse, jms.

 

Kutid kes hakkavad spammima ja ulguma, et anna, miks ei vasta, lubasid jms.

võite siit teemast kohe lahkuda, sest teile see domeen ei lähe!

 

Ma olen elav, hingav ja töötav inimene ma ei saa paugupealt vaadata kellele ja kuna ma selle ära annan.

 

Mailiaadressi ja parooli hostingu paneeli sisenemiseks vahetan ära aga ennem seda tahan uurida kas domeeni koos veebimajutusega saab kuidagi üle kanda teisele zone kontole - Kui seda teha ei saa või andmeid muuta zone kontos muuta ei saa, jätan domeeni endale.

* Annan ära inimesele kellel seda reaalselt vaja läheb, mitte inimesele kes selle oma teiste domeenide kõrvale seisma paneb.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Tahaks mingit", kommuuni tegemine ei käi minutitega, mitmed kommuunid tehakse ja siis kestab 1-3 kuud, mõelge KÕIK korralikult läbi, mis toimuma hakkab, administraatorid kes sind aitavad, mis mänguserverid teil tulevad. Järgmine mõttetu kommuun muidu.

 

PS. Ära tee mingit SA-MP, CS, Minecraft serverit. Tee midagi paremat!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks teha FPS mängude kommuuni, kus jagatakse nippe ja trikke.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Tahaks mingit", kommuuni tegemine ei käi minutitega, mitmed kommuunid tehakse ja siis kestab 1-3 kuud, mõelge KÕIK korralikult läbi, mis toimuma hakkab, administraatorid kes sind aitavad, mis mänguserverid teil tulevad. Järgmine mõttetu kommuun muidu.

 

PS. Ära tee mingit SA-MP, CS, Minecraft serverit. Tee midagi paremat!

 

No, mul väike plaan on, tegelikult ma ei mõelnudgi seda nii, et ma teen selle lühikese aja jaoks, ma tahan teha midagi "erakordset".


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.