Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere vahvlased

 

Olen hädas.

Tõmbasin paar päeva tagasi endale PowerBoti kuid scripid lisasin aga kui käivan scripti siis see ei tee midagi, lihtsalt tavaline Runescape edasi, ükspuha mis scritpt ikka sama jama.

Peabki nii olema ?

Versioon: 4061

 

Olen varem kasutanud kah PowerBoti umbes pool aastat tagasi, siis kõik toimis, mõtlesin hakata endale mingit head acci saavutama kuid tulemas 0

 

Äkki oskate aidata ?

Või soovitage mingist Boti mis töötab ilusti ja Woodcutting scripte leidub kah sellele.Soovin tasuta Boti ja scripte !

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Powerbotil ei töödanud ükski script nädal tagasi vist? Äkki sellest sinu probleem


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Proovi pigem EpicBoti, seal kõik olemas ja lihtne käsitleda, soovitan ;9

 

Ei oska seda eriti kasutada, proovisin mingi aeg, Scripte keeruline panna ja neid käivitada veel keerulisem kuna Start Script Nupuke ei tööta :(

 

Powerbotil ei töödanud ükski script nädal tagasi vist? Äkki sellest sinu probleem

 

Proovisin tõmmata uuesti Boti ja scriptid,ikka ei toimi


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
lol ma ise lasen praegu ühe scriptiga 8h lasknud juba :D smartcutter scripti nimi

 

Panin sellegi scripti tööle kuid see lihtsalt ei hakka tööle, ikka käib tavaline Runescape edasi :S

 

Võiks olla selline script mis paneb siis asjad panka :)

 

//Sain Smartcutteri käima.Töötab kuid kui panen scripti käima siis powerbot laagib, miski muu arvutis ei laggi.Panen scripti seisma siis kaob lagg ära.

 

Üks küsimus veel et ma saatsin siis et mu vana kasutaja ununenud,paroolid siis, aga nad pole juba 4 päeva vastand.Kaua võtab jagexil aega

 

Soovin pluginit mis teeks oake ja viiks ka need panka

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw, jutust tuleb välja,et sa väga väike laps, kes ei oska arvutit kasutada ja inglise keelt ka vast ei oska, sest kui powerbot ei tööta, peab olema powerboti koduluhul teemad olemas miks ei tööta ja kui asi on lahendatud, siis on ka õpetus seal olemas, kuidas tööle saada, ära tule halama siia foorumi, et: Bot ei tööta aidake!!!!!

Kui arvutit kasutada ei oska, võta arvuti õpik lahti ja loe basic stuff läbi, saad ehk targemaks nats.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
irw, jutust tuleb välja,et sa väga väike laps, kes ei oska arvutit kasutada ja inglise keelt ka vast ei oska, sest kui powerbot ei tööta, peab olema powerboti koduluhul teemad olemas miks ei tööta ja kui asi on lahendatud, siis on ka õpetus seal olemas, kuidas tööle saada, ära tule halama siia foorumi, et: Bot ei tööta aidake!!!!!

Kui arvutit kasutada ei oska, võta arvuti õpik lahti ja loe basic stuff läbi, saad ehk targemaks nats.

 

Mm foorumis kah keelatud abi küsimine ?

Vana sa õige oled ?

Ma tegelen minecraftiga ja varem töötasid kõik asjad !

 

Ma küsin abi mitte sinult mingit saasta juttu. !

 

Otsin ikka scripti mis paneks oak logsid panka.

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kasutasin Icechopperit aga see vist VIP, ei tea.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.