Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kohutav serverite hulk eestis!

Soovitatud postitused

Tere,

 

 

Olen märganud Minecraft paljusid eesti serverid. Miks ei võiks olla 3 normaalset serverit, peab olema mingi igavad serverid, kus omanikud ei oska olla.

Eestlased minecraftis- Ärge tehke uusi servere!! Visab üle.

 

Ja kui te veel omanik ka olla ei oska siis sorry.

 

Kes on poolt, et võiks eestis olla 3-4 normaalset serverit?

 

Sest praegu mis toimub on kohutav.

 

Aitäh! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?164457-SMS-Teenused%21

See teema peaks sinu kõikidele küsimustele vastama, noored tatikad tahavad rikkaks saada läbi sms teenuste aga ei oska neid ise peale pannagi.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui keegi servereid eestist ei teeks siis ei tuleks heasi servereid kunagi. Miks ei või noored proovida servereid teha kui neil huvi on? Mis teil on selle vastu, et nad üritavad endale sellega raha teenida? Mingit kasu peab ju serverist saama, sest muidu annad sa lihtsalt oma raha ära, et serverit osta ja jääd ise aina vaesemaks. Endal lähiajal plaanis teha minecrafti server, ei oska öelda mis sellest tuleb veel, aga kindlasti hakkan ka teenuseid pakkuma, et endale ka mingit kasu saada sellest. Sa võid ju vaatamatta jätta sellised serverid, mis on tühjad ja kui serveris on rahvast siis on see nende jaoks normaalne server. Kui sulle ei meeldi siis pole midagi teha. Kõik kes soovivad serverit teha, siis proovige kindlasti ära!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda ei saaks kuidagi teostada, aga mõte päris hea. 3-4 serveri asemel võiks olla natukene rohkem nagu näiteks 10 kuskil siis oleks konkurentsi ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui keegi servereid eestist ei teeks siis ei tuleks heasi servereid kunagi. Miks ei või noored proovida servereid teha kui neil huvi on? Mis teil on selle vastu, et nad üritavad endale sellega raha teenida? Mingit kasu peab ju serverist saama, sest muidu annad sa lihtsalt oma raha ära, et serverit osta ja jääd ise aina vaesemaks. Endal lähiajal plaanis teha minecrafti server, ei oska öelda mis sellest tuleb veel, aga kindlasti hakkan ka teenuseid pakkuma, et endale ka mingit kasu saada sellest. Sa võid ju vaatamatta jätta sellised serverid, mis on tühjad ja kui serveris on rahvast siis on see nende jaoks normaalne server. Kui sulle ei meeldi siis pole midagi teha. Kõik kes soovivad serverit teha, siis proovige kindlasti ära!!!

 

Õige jutt!

 

Mul juba server 7 kuud ja pole kinni läinud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma teen kah serveri pikaks ajaks! HG/TheWalls


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks kõik arvavad et just nemad suudavad selle kõige parema serveri teha ja eks nii nad tulevad. Selle asemel, et siin vinguda kui palju neid on võiks hoopis teha tutorialeid ja asju, et need serverid paremaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks kõik arvavad et just nemad suudavad selle kõige parema serveri teha ja eks nii nad tulevad. Selle asemel, et siin vinguda kui palju neid on võiks hoopis teha tutorialeid ja asju, et need serverid paremaks teha.

 

Mõnda serverit ei sa nii ka paremaks teha!

Tean serverit kus omanik 9 aastane ja sain banni selle eest ,et jooksin 10 min spawnis ringi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igasugused tatikad teevad omale serverid. Lähevad mõnda suuremasse serverisse ja kutsuvad sealt algajad endale ja paneb talle kas moderaatori, administraatori vms. Siis on nad õnnelikud, et saavad kuskil serveris kus on 0-5 inimest olla moded. Praegu on igas väiksemas serveris u 3 inimest, aga neid servereid on nii kuradi palju, et minecrafti mängijaid on tegelt sittakanti kokku. Pooldaks ka, et servereid oleks max 10. Sinna valitakse siis juba vähe oskajaid mängijaid meeskonda mitte nagu mõnes väikses kes ei oska protecti ka lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Asi selles.et uued ei oska omanikud olla. Free moded-rankid. pole mõtet üldse teha serveri, kui sa juba tunned et sa ei oska jne. See oleneb inimesest kah aga ütlen käsi südamel 65%(ligikaudu) või vähem eesti serveritest on kinni pandud. Ja üks asi veel. Teevad siia serveri postitusi(Serveri postitusi) ja pärast serveri kinni panevad, seda nimetan ma rämpspostiks. Inimesed võtke aru pähe, kui sisetunne ütleb,et ei tule välja siis ei tule. Mul sõbrad tegid ka serveri,oh teeme serveri saame pappi ja oleme kõvad mehed, aga näed mis juhtus, just võlgadesse sattusid. Ega ma nüüd selle eelmise lausega ei ütle, et kõik eesti serverid on võlgades, tõin lihtsalt näite mis võib juhtuda.

 

Omaniku tunnus-vastupidavus

Kui sa pole vastupidav ja võtad halvad kommentaarid südamesse, siis võid minecraft serveri arvutist maha lasta. Kui suhtumist pole kaasmängjatesse, siis mine parem ole linnas kuskil turul ja istu seal.

 

Olge ikka tublid ja nägin, paljud tublid serveriomanikud on ka sõna võtnud! :) Kui sa tead et sa pole vastupidav siis ära tee serveri, vaid mängi teistes serverites!

Muudetud liikme Usulik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan ,et see ei kehti minu ja veel teiste kohta! :D

Mul server juba 7 kuud ja siiani arvan ,et kestab veel kaua!

 

Aga ma arvan ,et mõned serverid võiks jah kinni minna!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik

Noo kuulge, siis hosti omanikud kah raha ei saaks ju, kui väiksed lapsed ei telli servereid. :D Ega ainult väiksed lapsed raha ei taha, vaid hosti omanikud ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi ei käsi ju ebastabiilsetes 'keldriservudes' käia. Koonduge parem ühte kindlasse serverisse (Arizona, nG, Dimension vms) ning väiksed amatöörideserverid lähevad ajapikku kinni mängijate puuduse tõttu.

 

See aeg oli tõesti tore, kui Eestis oligi vaid paar serverit: Creeperly ja Kuningriik.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te hädaldate kui servereid nii palju ja kinni lähevad. Ega midagi ei muutu kogus on sama.

NT: kuu jooksul 10 läheb kinni ja 10 tuleb. Ise ei ytleks et Eesti servereid palju umbes + 40 ?

 

Aga kui võrrelda teiste riikidega, kus on yltse 1000 srv mby :) ?

Mina igatahes probleemi ei näe & teen isegi oma serveri varsti tagasi :)

 

Haters gonna hate :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probleemi minuarust kah pole.


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igast väiksest servust võib tekkida hea server!

Ma mäletan nt klassika servut väike server 24 slotti 5 inimest oli sees aga vaata mis pärast sai!

60 slotti ja 30 inimest sees!

Paljud suured serverid on kinni läinud kus mina olen mänginud!(Klassika,Faust ja Creeperly!)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Faust kinni tänu hostmele vms?

 

Aga jah, ma arvan et servereid suht palju aga seda parem. Ise küll serverit raha pärast ei tee, tahtsime sõbraga korralikku pvp serverit kus mängida. Aga samas oleks jälle 10 servut hea. Kunagi kui oli paar serverit mängisin veel ep-s (Eestiparadiis) ja see oli üks parimaid. Kutsusin sinna ka sõpru, nalja sai aga pärast ühinemist nebuga jms kui tuli faust hakkas mängimis isu kaduma, ühel hetkel hakkasid tekkima seal ka jamad ja siis tekkis idee servu teha.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igast väiksest servust võib tekkida hea server!

Ma mäletan nt klassika servut väike server 24 slotti 5 inimest oli sees aga vaata mis pärast sai!

60 slotti ja 30 inimest sees!

Paljud suured serverid on kinni läinud kus mina olen mänginud!(Klassika,Faust ja Creeperly!)

Selle klassika kohta ütlen seda, et oma rahva said nad sellega, et kui faust lahkus lionhostist siis nad ostsid tema ip endale. Seega enamus fausti pelajatest läks sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.