Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Serveri suured probleemid

Küsimus

Tere.

Pöördun teie poole suure palvega et tea aitaksite mind.

 

Alates 09.06.2013 on minu server olnud suures jamas.

Ehk siis on hackitud omanike kasutajasse,freebanne pandud.

Ja 10.06.2013 olin enda serveris ja siis toimus kahtlane asi.

Mis juhtus:

Hakkasid jooksma chatis permissionid * lisatud kasutajale,ei näitand kellele.

Siis vaatasin listi alt et üks suvaline tüüp vanish,üritasin bänni panna aga ta juba op ja ma ei tea mis veel,ei saanud bännida.

Siis hakkas ta spawnis viskama Potione,peale seda hakkas ta griifima serverit //sp area commandiga ja samal ajal sain ka bänni.Konsooli parool oli suur ja raske,teatsin sell hetkel ainult mina!

Jõutsin konsooli ja vaatasin,pooled permbanniti no-reason ja lihtsalt jagati pooltele OP.

Muutsin parooli konsoolis,kasutajates,kuid 20 minta hiljem kui oli map korda tehtud tuldi tagasi ja jälle sama jamaga.

 

Mida teha ?

Kontrollisin enda arvutit,KeyLoggereid ja Viiruseid pole!

 

Loodan et te aitate

Gofey


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Küsisin paljudelt,hostilt ja tuntud serveri omanikelt,isegi võtsin ühendust välismaa hostidega.

Tegelt isegi natukene kahetsen et panin serveri kinni,oleks võinud paar päeva jätkata,eile alles maksin Deticated IP

Võid juu serveri tagasi küsida & vaadata mis edasi saab. Küsija suu pihta ei lüüa :)

 

ip oleks sama ja rahvast kaotaksid sa mby ainult -5%


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Võid juu serveri tagasi küsida & vaadata mis edasi saab. Küsija suu pihta ei lüüa :)

 

ip oleks sama ja rahvast kaotaksid sa mby ainult -5%

 

Vaevalt et host tahab minuga enam ühendust võtta kui olen neid pidevalt maha teinud ja sõimand :s

 

Billing! Status: Cancelled

Panel! Nimi: Suspended

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Gofey

Mul oli sama lugu, finatichosting pole selle taga vaid on 3 inimest kes eal gruppis tegutsevad ( Nimesid ei tea aga jätavad endast märke(NG,TG,MC), ainus võimalus sul nendest lahti saada on kutsuta PremissionEX, aga ära kopeeri, Kustutada OP kaust ja panna server umbes 1tunniks kinni ja asi parandatud!

Muudetud liikme crohme'i poolt
Kirjaviga

EPK.png

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Gofey

Mul oli sama lugu, finatichosting pole selle taga vaid on 3 inimest kes eal gruppis tegutsevad ( Nimesid ei tea aga jätavad endast märke(NG,TG,MC), ainus võimalus sul nendest lahti saada on kutsuta PremissionEX, aga ära kopeeri, Kustutada OP kaust ja panna server umbes 1tunniks kinni ja asi parandatud!

 

Vaatan mis teha saab,üritasin võtta ka uuesti Hostiga ühendust

 

Sain serveri tagasi hostilt!

 

Palun sulgege/kustutage see teema!

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.