Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

setinfo _pw probleem.

Soovitatud postitused

VIP

Tere, mul on mingisugune probleem setinfo _pw ga. Pmst olen päris paljutes serverites vip jne. Kuigi sisestan õige parooli ütleb et vale. Proovisin kõigi serverites kus olen vip või midagi, sama jama. Vahepeal arvasin et csis viga kuid tegin reinstalli ja ei aidanud (steam). Oskaks keegi aidata ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas parooli sisestamisel konsooli ei ilmu midagi sellist "Info string limit exceeded"? Kui jah, siis ava config, kustuta seal ära kõik setinfo-ga algavad read ja salvesta. Kui ei, siis..

 

oled sa kontrollind kas on tegemist näiteks L voi I tähega?

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järelikult ise sisestad parooli valesti :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Proovisin teie kõigi soovitusi. Mitte ükski ei aita neist ! :( Caffe ning see ei ütle ka midagi ainult näitab mida sisestasin konsooli setinfo _pw ja parool.... Oskaks keegi veel aidata, ning KaarelVDesings, ma ei sisesta seda valesti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Proovisin teie kõigi soovitusi. Mitte ükski ei aita neist ! :( Caffe ning see ei ütle ka midagi ainult näitab mida sisestasin konsooli setinfo _pw ja parool.... Oskaks keegi veel aidata, ning KaarelVDesings, ma ei sisesta seda valesti...

 

Võta ühendust omanikega kuigi ma ei näe asjal mõtet kui ostad mitmes servus vip/admin ja siis unustad, wasting money

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võta ühendust omanikega kuigi ma ei näe asjal mõtet kui ostad mitmes servus vip/admin ja siis unustad, wasting money

Mul on kõik telefonis alles isegi... Olen proovinud kuid keegi ei viici vastata...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.