Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Intra Gaming Rollimäng, 0.3x

Soovitatud postitused

Kõige sitem administratiiv mida ma iial näinud olen.

Sõitsin autoga, järsku mingi tainapea Admin tegi nii, et ma liikuda ei saaks ja lasi auto ära mult varastada.

Küsimustele Adminid üldse ei vaevugi vastama.

+ PALJU MUUD paska, server ise tore, oleks toredam kui administratiiv muutuks.

 

Tegeleme hetkel sellekallal, et administratiiv ühtsemaks muuta. Saame isegi aru, et hetkel on asi käest ära!


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmst oli mingine 4 meeskonna vennikest oli sees, küsisin abi koguaeg paari asja kohta, need isegi ei vaevu vastama. + Mendid pargivad enda helikaid lambist kuskile tee peale... Ning nägin isegi kuidas 1 ment rammis kedagi seal licsalt... Kuid ta oli suht kaugel....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kvann arvad, et sinul ei tule kunagi kirjavigu? :)

IntraGaming mis sa tõesti arvad, et see hackimine lõpeb kui nii kergelt saab sisse tulla.

Aga noh nüüd sa tegid 100 korda paremaks serveri kui võtsid need 2 inimest maha (mõtlen Greg. ja Myyro).

Nagu üks inimene ütles mulle siis nad käivadgi ringi serverites, et kus kõige kergemini saab adminiks ja näe, lõpuks see neil õnnestus.

Samamoodi on ka weedodega, kui nemad enda tahtmist ei saa siis nad quitivad ja loodavad, et suudavad midagi pepu ajada.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kvann arvad, et sinul ei tule kunagi kirjavigu? :)

IntraGaming mis sa tõesti arvad, et see hackimine lõpeb kui nii kergelt saab sisse tulla.

Aga noh nüüd sa tegid 100 korda paremaks serveri kui võtsid need 2 inimest maha (mõtlen Greg. ja Myyro).

Nagu üks inimene ütles mulle siis nad käivadgi ringi serverites, et kus kõige kergemini saab adminiks ja näe, lõpuks see neil õnnestus.

Samamoodi on ka weedodega, kui nemad enda tahtmist ei saa siis nad quitivad ja loodavad, et suudavad midagi pepu ajada.

 

Tänan, hea info, foorumi shoutist näha seda :) Ja kvann: sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti,sammuti.

 

Ühe häckeri ip: 37.143.67.48

Muudetud liikme IntraGaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pane server juba ülesse :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Mina pole teil häkkimas käinud... Pitsamaffias olin küll, kuid kõik meist polnud häkkerid. Vanusest ära hakka rääkimagi...

 

Sain veel ühe huvitava pildi sellest, kuidas omanik kergekäeliselt mängijate IPsid jagab ja neid ddosida laseb.

 

whaa.png

 

Bänni põhjused on teil ka parimad.

 

pede.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Ja sind bannis ära myyro kes oli kuidagi ennast foorumis abistajaks jätnud :)

 

Mind? kvann on kvann, oswar on oswar...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Ka häkkerid on inimesed. Tegelikult ei saa s0beiti üldse häkkimiseks/koodimiseks nimetada. Inglise keeles on hea väljend selle kohta "cheating".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa haiged adminid, tegin tööd (kaubavedaja) ja sain jaili reason oli jänesed puuri by mingi cliffi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Server on kaelani täis Trollimist, NRPd, Adminid lihtsalt vaatavad pealt, vennad lasevad minigunnidega ringi. -.-

 

Täpselt!!, krdi adminid ei tee mitte sittagi, va kui neile endile tehakse midagi.

Tänu nendele samadele hackeritele jooksen ma siiamaani verd, aga adminitel POHHUI, haiglakulude peale on läinud 5000 hetkel, kuskilt ma seda raha tagasi ei saa, täiega tüütu on koguaeg jooksta haiglast töö juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa haiged adminid, tegin tööd (kaubavedaja) ja sain jaili reason oli jänesed puuri by mingi cliffi poolt.

 

Veidi idioot oled. Ma jälitasin sind, kuna sina ja mingi Vadim tegite NRP drivingut. Panite 5+ korda pikki posti(autoga ei pidurdanud ka kurvides, täie pasaga aint, et raha saaks) ning lasite mõnusalt edasi. ARKi juurest lasite üle parkimisplatsi yo.

 

T*ra, mis krdi kohtlemist sa sellise "RP'ga" ootad?! Käi õige persse.

ADMINITELE: Vabandust sõnavara pärast, kuid sellised 12-aastased ajavad närvi. Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veidi idioot oled. Ma jälitasin sind, kuna sina ja mingi Vadim tegite NRP drivingut. Panite 5+ korda pikki posti(autoga ei pidurdanud ka kurvides, täie pasaga aint, et raha saaks) ning lasite mõnusalt edasi. ARKi juurest lasite üle parkimisplatsi yo.

 

T*ra, mis krdi kohtlemist sa sellise "RP'ga" ootad?! Käi õige persse.

ADMINITELE: Vabandust sõnavara pärast, kuid sellised 12-aastased ajavad närvi. Aitäh.

 

 

Tra taunid ise sõidate täpselt samamoodi, mulle tundub, et su vanemad on 12 kuna sinu mõistus ei ole küll veel arenenud, vaata mis kuradi reasoni sa panid üleüldse.

Btw charlotte soovitas nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki maksaks haiglakulud tagasi, hackerite ja adminite põhjustatud, 6000 ühikut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need on ju häckerite omad.

 

Sellest hoolimata, ei tohi Sa neid avalikustada. Seda ei tee mitte ükski korralik serveriomanik. Severiomanik ja selle arendaja peab tagama turvatunde mängijale, et nende andmed ei lekiks. Aga kui serveriomanik lekitab seda kommuunis, kus on ka pahatahtlikud inimesed (kus kommuunis neid poleks), siis on asi natukene mäda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra taunid ise sõidate täpselt samamoodi, mulle tundub, et su vanemad on 12 kuna sinu mõistus ei ole küll veel arenenud, vaata mis kuradi reasoni sa panid üleüldse. Btw charlotte soovitas nii.
Härra, mina olen tsiviil. Tegin samamoodi kaubavedaja tööd(sõidustiil küll sama polnud) ja teatasin sinust. Katsu olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.