Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Terviseõpetus

Soovitatud postitused

Täitsa räige, lihtsalt pea täna ei tööta :D Äkki keegi viitsiks minu eest ära teha järgmised ülesanded?:

 

1. Keskkonnahoidlikku eluviisi aitab kujundada elukohas oganiseeritud ühine tegevus. Koos tegutsemise ja üksteise aitamisega võib mõnegi eesmärgi saavutada lihtsamini. Loe järgmisi näiteid ja jätka loetelu.

 

1) Veevärgi, energia- või kanalisatsioonisüsteemi ühine rajamine

2) Jäätmeveo korraldamine.

3) Paikkonna veekogu reostuse kõrvaldamine

4) ...

5) ...

6) ...

 

2. Me toodama ja tarbime üha rohkem. Kasvanud on ka loodusvarade tarbimine ja keskkonna saastumine. Tootmise kasv iseenesest on hea, aga loodusvarade kontrollimatu kasutamine pole säästev. Mida teha jäätmetega, mis tekivad koduses majapidamises? Täida tabel

 

 

Jäätmete materjal --- Taaskasutamine või hävitamine. Kuidas?

Paber

Banaanikoored

Kilekotid

...

...

...

...

 

3. Eestis on aastasadade jooksul välja kujunenud oma kultuurikeskkond. Näiteks meie linnad, laulu- ja tantsupeod, muuseumid ja rahvariided on ainulaadsed kogu maailmas.

 

1) Nimeta Eesti tähtsamaid kultuurisündmusi ja -väärtusi.

 

Eesti kultuurisündmused:

 

 

Eesti kultuuriväärtused:

 

2) Nimeta oma kodukoha(Viljandi) tähtsamaid kultuurisündmusi ja -väärtusi.

 

Minu kodukoha kultuurisündmused:

 

Minu kodukoha kultuuriväärtused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.