Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kõrvalt vaadates' date=' Finatic on tõusnud juba paremaks kui Lionhost ja selline jonnimine käib lõvide poolt, kurb :([/quote']

 

Kes siin jonnib? Oled kedagi kuulnud "lõvikeste" poolt siin jonnimas? Ja muidugi räägib mees, kes töötas HostMe's ja ei suutnud klientide ticketitelegi korralikult vastata, rääkimata veel serveri uptimedest...

 

Siinkohas ma paneks härra Finnishile +1, kuna korralik mahategemine käib siin tõesti. Konkurents on konkurents, see on tõsi. Ärimaailmas käivad asjad muidugi nii, et kes maha teeb see ka ilma jääb :) Muidugi MintHostist on mul väga kahju, tegemist oli tõsiselt hea hostiga.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja muidugi räägib mees, kes töötas HostMe's ja ei suutnud klientide ticketitelegi korralikult vastata, rääkimata veel serveri uptimedest...

Ära mine teemast kõrvale. Mis kuradi Hostme siia puutub? See oli algusest peale läbikukkunud projekt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära mine teemast kõrvale. Mis kuradi Hostme siia puutub? See oli algusest peale läbikukkunud projekt.

 

Mul on savi, kui läbikukkunud ta oli või on. Aga lihtsalt sa võiksid oma faktid alguses paika panna. Räägid siin, et Lionhost jonnib, aga kui meenutada, missugune oli härra Egert T. siis kui ta Lionhosti klient oli, siis ma parem ei võrdleks... Siis kuidas jonnis härra Egert HostMe teemades, et "mina ei ole siin mingi tehnik ega midagi, kõigega tegeleb Postiljon" jnejne, olles ise HostMe töötaja. Face the truth :)

 

Ja ma veel küsiks igaks juhuks, kas keegi siin Lionhosti töötajatest on enda tegemist reklaaminud? Minu teada ainukesed olid Crapey ja teder35, kes on mõlemad Finaticu töötajad ning reklaamisid siin täiega. Lionhosti töötajaid ma pole siin mitte ÜHTEGI enda ettevõtmist reklaamimas näinud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.