Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pangad!! // Suletud, uus teema tehtud + reeglitega.

Soovitatud postitused

VIP
õu kle mida sa targutad.. kasva suureks ykskord..mul savi kuidas ma oma panga pilti teen

 

irw mingi jobu oled we xd

ta palus su abi mitte su viha tibla .

ta ytles et addi messeni ,et sa räägiks talle kuidas hea kvaliteegiga pilti saab .

idu


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Et siis minu pure pank. Varsti teen DT ka ära.

Cmb lvl on hetkel 52.

8b542ub.jpg

6o2st1z.jpg

 

oppasaaaaa.

vatheee nunnu pank.

edu dt-ga


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks teha siin mingi sellise reegli, et mingid idoodid, kes pole varem üle 20m asju ühel kasutajal näinud, ei spämmiks et " wao ilus pank, tuus " või mida iganes, nõme veits nagu ju.

Sel juhul võiksid vait olla.

Ise panen oma panga perast poole.


44477.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jr^'il on siin üldse kõige ''normaalsem'' pank hetkel. Postitaksin oma 1337 panga, kuid üritan veel maini bannist lahti saada. Siis hoidke kahe käega toolist kinni. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.