Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hea tabavusega server , soovitan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas mulle tundub, või ongi nii, et 'h' tähele vajutades läheb Reflexpub.eu, ehk minu komuuni foorumile ?:D

 

Panin varem ka tähele, ta väike copy-paste teinud arvatavasti sinu teemast:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Normaalne ju :D

Server võiks muidu püsti ka olla.

 

Ma arvan, et ta sinu ip ka pannud sinna, paranormal pubi õige ip on 212.7.7.78:27005

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esmamulje väga nigel.

1) SMS on tehtud 'mõõdaminnes', ehk siis suvalt -- topitud.

2) Reeglid tegemata.

3) Pluginad poolikult lisatud, ehk siis TXT failid puuduvad.

4) Väga ülbe omanik, küsisin ühte asja, ei näe surnute kirja, küsisin uuesti ning sain vastu sellise teksti umbes " Tra mitu korda ma pean ytlema veel ".

5) Miks panete serveri üles, kui küsin serveris ühte asja, ning vastus selline " Server poolik ".

6) See /Nulli asi ei meeldi mulle, kui nullid oma skoori, tuleb selline kiri " Palju õnne, oled nullinud oma skoori (vms..) ". See palju õnne ei sobi kuidagi sinna.

Muudetud liikme Muffins'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule Muffin servu on uus ja arvad, et mul iga päev aega tegutseda ? Kui sina oled nolifer siis ei pea ka mina olema

 

Aga milleks võtta ette selline asi nagu serveri tegemine ? Sinu olekust ja kirjadest ma loen välja sinu rohelisuse. Kui sul ei ole aega tegutseda siis ära võta siukest asja ette. Samuti oma ülbusega sa teiste poolehoidu ei võida. Minu arvamus sellest serverist on et 2 noorukit nii 12-14 vanuses on midagi lampi kokku kloppinud ja üritavad nüüd siin mingit kommiraha endale kokku ajada. Kui sa teed serverit siis tee se korralikult, ja poiss alusta oma suhtumise muutmisest. Edu suhtumise muutmisel, ning võibolla on tulevikus siit midagi head oodata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Esiteks ma pole nii noor ja teiseks tõest ma pole ülbe ja kolmandaks sina ei peaks ütlema minule kas ma teen serverit või ei kuid selles on sul õigus, et ma ei oska palju teha aga jh see servu aint mu käes olnud 2ks nädalat ka.

Aga kuule ma ei viitsi tülitseda ka :D

Muudetud liikme tapout'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Töötab, aga erroritega, txt failid peavad ka ikka olemas olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hea tabavusega server , soovitan.

Kommentaar pandud siis, kui postituses oli vale IP, seda kiitust arvesse ei võtaks.

 

 

Okei vaatan täna või homme kui aega leian :)

Jään ootama :D

 

 

Server ei meeldi poolik.

Omanikud on algajad ja õpivad alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.