Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere Vahvelased :P !

Lugu siis selline, et umbes aasta tagasi, sain ma arvutisse keyloggeri, peale seda hakkasid vahetuma mu FB paroolid, MSN-i parrol, skype ja sealhulgas ka Runescape parool.

Ükspäev avastasin, et runescape parool on muudetud, suure ehmatusega üritasin siis recoverida enda kasutajat, ja avastasin ,et kasutaja e-mail on ka vahetusse läinud. Kasutajal oli 7x99 jms.

Tänaseks olen vaadanud , et kasutajal pole mitte ühtegi skilli arendatud jne.

Minu küsimus siis:

Kas on võimalik enda kasutaja tagasi saada, kui keegi teine tropp oma sinna oma e-maili peale toppinud ?

Ma pean silmas kirjutada jagexile oma kasutaja andmed, esimeste paroolidega, ja muu sellisega.

Mul on kasutajast kõik olemas, 3 esimest parooli, member pinnid, arvuti ipd, esimene email, esimesed küsimuste vastused ja üldse kõik mis veel olla saab .

Oleksin tänulik igasuguse abi eest :)

Muudetud liikme jarmo323'i poolt
Muutsin pealkirja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kui tead kõiki andmeid, siis pole vist erilist probleemi tagasi saamisel (?)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tänud, ma sain kasutaja tagasi !

Aga mul uus probleem, kas on mingi e-mail, millele saata jagex guardiani maha võtmise taotlus ?

Vaatasin, et sellele kasutajale on lisatud 1 USA ip(see võis ka pange panna), ja mingi 7 ip-d mis on tallinnas ja selle läheduses .

Tahaks seda maha saada, kas selleks on ka mingi võimalus olemas ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.