Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vene keel [ vaja üks väike jutt teha pool a4 ]

Soovitatud postitused

koik on sellised teemad mis on pmts SINU enese kohta: Minu Perekond, Milline näen välja, Minu kool, Mina ja minu küla...

Ei kujuta ette kuidas peaks keegi kirjutama jutu näiteks: Milline näen välja. Ainuke asi ju mida põhimõtteliselt teha saaks oleks Minu Perekond (midagi saab) ja Mina ja minu küla (siis mitte kui õpetaja või keegi samas külas elab...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui teemad on Sinu enda kohta, siis kirjuta eesti keeles ka väike jutukene mida Sa sinna sisse tahaksid, ega Me selgeltnägijad pole. :D


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teen hoopis oma sõbra kohta, moi drug

 

Mul on üks väga hea sõber, kes oskab mind alati aidata ja lõbustada. Sõbra nimi on Juku. Ta on alati abivalmis ning vaimukas. Juku räägib väga palju ning oskab teisi naerutada. Lisaks sellele oskab Juku väga hästi mängida jalgpalli ja korvpalli, suvel mängib ka võrkpalli. Jukul on lühikesed tumepruunid juuksed ning ta on oma vanuse kohta üsna pikk. Juku oskab väga hästi matemaatikat ja inglise keelt. Juku lemmiktunniks on muusika, sest talle meeldib mängida kitarri. Juku on õppinud kitarri juba kolm aastat. Tal on kodus lausa neli kitarri mida ta vabalajal mängib. Vabal ajal meeldib Jukule kalal käia. Juku isa on suur kalamees ning Juku on temalt palju õppinud. Juku suurim püütud kala on karpkala, mis oli nelja kilone. Kuna Juku on suur lobiseja, siis meeldib talle ka näidelda. Juku valib alati kõige raskema rolli ehk peategelase. Jukul on helge pea ning talle jääb tekst kiiresti meelde. Juku headeks külgedeks on sportlikkus, hea pea, aktiivsus ja väga hea suhtlemisoskus. Jukust on alati väga palju abi ning temaga saab alati väga palju nalja.


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.