Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vene Keeles abi vaja.

Soovitatud postitused

Oleks abi vaja vene keeles kirjutada jutuke poole A4 lehekülje pikkune, ise ei taju Vene keelest midagi.

Teemad:

 

как я выгляжу?

Я и мои характер

моя семья

мои дом

мое село

моя школа

мое меню

кем я хочу стат?

я и магазиныю

 

Kui vaja eesti keeles mingi tekst ette mõelda siis võin selle kah kirjutada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need teemad peaksid minuarust kusagil 7.klassi õpikus ka olema? Nii tuttavad tunduvad, uuri järele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks abi vaja vene keeles kirjutada jutuke poole A4 lehekülje pikkune, ise ei taju Vene keelest midagi.

Teemad:

 

как я выгляжу?

Я и мои характер

моя семья

мои дом

мое село

моя школа

мое меню

кем я хочу стат?

я и магазиныю

 

Kui vaja eesti keeles mingi tekst ette mõelda siis võin selle kah kirjutada :)

 

Kirjuta ära ja otsi mingit professionaalset tõlket internetist, peaks olema selliseid mis on google translatoriks 100x parem.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oleks väga tänulik, kui keegi Viitsiks tõlkida selle teksti ära, teeks kohe kummarduse, sest tõesti ei taju üldse vene keelt :/ (palun mitte google trantslate)

 

Minu sõber on Madis, kellel on suurnina, pikad käed ja jalad ning suured kõrvad. Madisel on nii suurnina et see jääb talle isegi kohvi juues ette. Käed ja jalad onnii pikad, et ilma vaevata ta saaks õunad puu otsast kätte. Madiselon nii suured kõrvad, et kui ta oskaks kõrvu liigutada, tõuseks talendu. Madis on tore poiss, kes on väga lahke ja viisakas, ta ütlebalati „tere“ kõigile kes vastu tulevad. Ta lemmik spordialad onjalgpall ja võrkpall. Jalgpallis on madis juba üsna osav ja nobe,kuid võrkpall ei lähe veel nii hästi. Ta lemmik lauamäng onmale, sest seal peab palju mõtlema. Males on Madis väga osav javõidab peaaegu alati. Madisele meeldib väga õues tegutseda, jametsas käija. Madis on üldse väga aktiivne ja sõbralik poiss,kellel energia vist ei saa kunagi otsa. Seda energiat on raskekirjeldada, kuna see on tõesti võimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

моя семья

мои дом

мое село

моя школа

мое меню

____________

my family

my house

my village

my School

my menu

( see pole targutamine ju ? ma ei saa aru moded topivad niisama warne lic.. ma aitasin sind, nii nagu ma ise oskasin ja aru sain )

Muudetud liikme ultramees12'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.