Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Street Workout

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sa pead ise tundma, kas jõuad või ei.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aii.. Endal suht jama seis selle trenniga nüüd. Olen õhtuses vahetuses tööl ja seega päris igapäev enam midagi teha ei saa. Hakkan teisipäev, neljapäev, laupäev ja pühapäev siis tegelema. See kuu on trennidega üldse suht kehva olnud. Järgmine kuu saab väga korraliku tambi peale pandud ja suve lõpuks tahaks mingit head vormi saada ja mingi pildikese isegi vist tegema. Pole vist kunagi endast pilti teinud nii:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kuidas ültse alustada sellega ? Preagu ei tule vapsjee lõuakaid ära , millega alustan kas keegi saaks anda mingi kava või teha mulle mingi? et äkki alustan kätekõverdustega ja siis hakkan proovima ?

Kätekõverdustega sa lõuatõmbeid suurel määral ei arenda (kätekõverdusi tehes sa tõukad aga lõuatõmbeid tehes on vaja tõmmata). Alustuseks võid proovida lõuatõmbeid maast hüpates. Teed neid normaalselt iga päev ja küll need tulema hakkavad. Proovi palju sa suudad maast hüpates neid teha ja siis jaga nt 2ga see ja tee nii palju seeriates. Nt jõuad maksimaalselt 20tk, siis teed 10 tk * 5, tõmbe vahel puhkad ~minuti, seeria vahel paar minutit.

Parandage kui vale nõu annan :) Ega endal ka kiita pole :P

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõttes maast hüpates? Tõukad kangi külge, tõmbad üles ja siis uuesti maha tagasi v

Suve lõpuks 30 korda ma ära ei tõmba siis võin maha kanda ennast


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

30 on ikka vägagi korralik tulemus. Eelmine aasta tegin terve suve korralikult trenni ja suutsin raskused seljas 28 korda teha. Hetkel jõuan ma arvan, et mingi 16(korraliku lõuatõmmet).

Maast hüpates keskendud alguses sellele, et lased ennast lihtsalt aeglaselt alla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Targemad rääkige, et kui ma valin siit ühe kava, siis kas ma teen kava järgi pikemat aega või tohin teine päev mõnda teist kava ka teha. Nt teeks korda-mööda kahte kava(1 päev 1. kava teine päev teine, siis uuesti 1. kava jne).


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No nii , käisin täna kohalikus mängupargis treenimas , tegin algul 40 kätekat järjest , siis 30 kõhulihast, pärast seda venitasin , ja tegin hüppega ja aeglaselt alla lasted 20 lõuakat, ja tegin nii 7 korda järjest. Elu piinlik on teha neid üles hüppega teiste ees aga noh iga päev nii teeb varsti hakkab ilma hüppeta tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see vb aitab? Endal plaan suve lõpuks 40-50 lõuga järjest ära tõmmata. Praegune rekord on 25. Muudetud liikme FreeZe^^'i poolt

Denna tobaksvara kan skada din hälsa och är beroendeframkallande.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No nii , käisin täna kohalikus mängupargis treenimas , tegin algul 40 kätekat järjest , siis 30 kõhulihast, pärast seda venitasin , ja tegin hüppega ja aeglaselt alla lasted 20 lõuakat, ja tegin nii 7 korda järjest. Elu piinlik on teha neid üles hüppega teiste ees aga noh iga päev nii teeb varsti hakkab ilma hüppeta tulema.

 

 

Miks sa neid hüppega-üles lõuatõmbeid nii palju järjest teed? Kui tahad jõuda ühe korraliku lõuatõmbeni peaksid ikka väiksema arvu kordustega tegema, nt teed seeriaid 5 kordusega, kus lased ennast alla nii aeglaselt kui võimalik. Üle 5 seeria pole ka minuarust mõtet teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegin täna veits trenni jälle, krdi vitused sääsed tahtsid ära süüa :D

soojenduseks 2 kilti jooksu turnikatele, 3x15 muscleups, 3x15 dips, 3x15 rippes keretõsted (küünarnukid toruni), 3x8 pullups, 3x18 leg raises. lõpetuseks 2 kilti jooksu jälle.

suht korralik tööpäev oli ka all täna (üheksast poole viieni), üsna laip omadega :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kuidas ültse alustada sellega ? Preagu ei tule vapsjee lõuakaid ära , millega alustan kas keegi saaks anda mingi kava või teha mulle mingi? et äkki alustan kätekõverdustega ja siis hakkan proovima ?

 

alguses lihtsalt ripu ja proovi ikka ennast ülese sikutada, ja varsti tulebki esimene ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind huvitab kas Tallinnas on selle harrastajaid? Pigem tõmbaks kokku ja saaks koos treenida. Palju lõbusam oleks koos teha ja samas saad teist täiendada oma teadmistega ja vastupidi.

 

Tallinnas on vist üks normaalne spot Männi pargis, kui ma ei eksi?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Julm ilm ikka väljas treenimiseks täna. Käisin just, tegin õlga ja selga täna. Arvasin, et peale jaanimölle on seis hull, aga väga vahet ei olnud. Arenenud ma küll pole mitte essugi, aga trenni ikka mõnus teha. Täna hakkati mu trenniväljakut millegipärast värvima:D Olen ainuke inimene kes seal üldse käib, seega suht imelik või nii..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel pole sihukese asjaga tegelenud, aga õues niisama trenni on tehtud küll. Praegu rohkem jõusaal, aga ilmselt peab hakkama ka tegelema, sest homme viimane kord kus jõusaali saab. Edasipidi jõusaal kinni -.-


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.