Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Telli võimsam internet.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea palju selle XL upload speed on aga download on 150Mbit/S. Soovitan XL võtta.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.starman.ee/teenused/spetsifikatsioonid

uuri siit mis palju annab

 

nii nagu mäletasingi, 10mb/s

 

Paketi nimetus: XL

Allalaadimise kiirus kuni – 150 Mbit/s

Üleslaadimise kiirus kuni – 10 Mbit/s

IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elionist saab 100Mbit download ja 20Mbit upload. Pmst sa võid ju Starmanilt küsida, et kas saaks mingi väikese lisatasu eest näiteks downloadi aeglasemaks ja uploadi suuremaks.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Elionist saab 100Mbit download ja 20Mbit upload. Pmst sa võid ju Starmanilt küsida, et kas saaks mingi väikese lisatasu eest näiteks downloadi aeglasemaks ja uploadi suuremaks.

 

Oskab keegi öelda palju nad küsivad lisa mingi teatud mahu eest ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitan ka nendega otse ühendust võtta. Siin keskkonnas sa saad vastusteks ainult oletusi antud teemal. Konkreetse ja täpse vastuse saab teenuse pakkujalt.

Aga üldine mudel, mida jälgitakse on suhtega 5. Ehk siis kui upload on 100mb, upload 20mb. Kindlasti peab arvestama kõikumist ja teenusepakkuja lauset ''maksimaalne kiirus'' heal ajal.

Hind üldjuhul oleneb nt käimas olevatest kampaaniatest ning muudest pakkumistest. Aga kui sul hetkel 20mb/5mb hinnaga 20e, siis poole kiirem peaks olema 40-60% kallim.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Starman ei paku kahjuks uploadi tõstmist lähiajal aga väga Elioni juurde ka ei taha minna, seal küll 100/20 aga see hujab kogaueg ja õhtuti/öösiti kaob ära. Mõndadel sõpradel on.

Seega jään vast Starmani juurde ja võtan selle 150/10 neti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ise olen praegu Starman L paketi klient ning lubatud 2MB/s üles ja 40MB/s allalaadimiskiiruse eest saan ma 4-5 üles ja 60-80 alla. Niiet väga soovitan!


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Starman ei paku kahjuks uploadi tõstmist lähiajal aga väga Elioni juurde ka ei taha minna, seal küll 100/20 aga see hujab kogaueg ja õhtuti/öösiti kaob ära. Mõndadel sõpradel on.

Seega jään vast Starmani juurde ja võtan selle 150/10 neti

Loll jutt suhu tagasi, 3 kuud mul elioni 100'ne nett, kordagi ei ole ära kadunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Winston, see oleneb täiesti piirkondadest. Sul võib hea 100ne nett olla, aga mul näiteks Elion keeras ühe korraliku pe*seka ning saatis mu pikalt, kui ma neile hakkasin oma rikkest kurtma...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elion on halb, mul elionis suht võimas nett, 5mb download + 0.5 upload-.-


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere!soovin siis elioni internetti valja vahetada kuna Elion ei suuda pakkuda nii suurt uploadi kui mul vaja vaja oleks vahemalt 5 mega uploadi (kasutan livestreamimiseks)minimaalselt alla selle nagu ei tohiks minna .huvi oleks koige kiirema paketi järgi aga mind huvitabki kui kiire uhenduse ma sealt reaalselt saan ,ma saan aru see 150 alla ja10 ulesse on kuni et huvitab mis minimaalne kiirus on kuhu see weib langeda ja kui piiiratud see download ja upload on.ootan ausat vastust .ja kuida see xl on livestreamimiseks? arvuti mul on väga hea :9

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen ise Starmani L peal (40mbps alla; 3mbps üles) ja ma olen väga rahul, kuna netikiirus mul kunagi alla 50/3 ei lange (70-80mbps alla, 4-5mbps üles). Striimida saan ka täitsa edukalt.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täitsa usutav jah, elad korteris või majas ? Sõber mul elab mustamäel ja tal XL(150/10) aga vend saab sealt mingi 30-100alla ja 2-6ülesse, kõigub ikka päris suure vahega koguaeg tal, algul oli saanud õige aga pole seda üle saja minemas ammu näinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kortermajas jah, mul just pandi ka uus kaabel sisse (valguskaabel vms). Sa uuri Starmanist ka järgi, kui vana sul valguskaabel seisab, äkki sul polegi seda...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.