Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist, kõigepealt ma ei tea kas ma tegin teema üldse õigesse kohta :), vabandan kui vale alafoorum.

tahtsin rääkida sellest, et on plaanis minna siis it-ed õppima aga tahaks alguses mingi põhja alla ikka saada ja sellepärast ma tegingi selle teema, et näha minu nn "arenemist" :D

 

Et teilt ma sooviks siis nn väljakutseid, et kuna ma olen rohkem disainiga tegelenud kui koodimise jm sellisega siis ootan teilt, et te pakuksite välja mingi asja challangei mille ma proovin siis ära teha, mudugi ma valin ühe neist välja kui neid challengeid peaks mitu tükki ilmuma teiepoolt, kindlasti arvestage ka sellege, et ma pole põhimõttelistel sellega mitte kunagi ka tegelenud.

 

Pakkuge siis algus midagi lihtsamat ikkagist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pead omale virtual pinna vaatama kuhugi. Ega mujale üles panna pole vist. Sõber annab sulle kausta oma serveris? Saad Alamdomeeni kelleltki, siin foorumis alamdomeeni pakkujaid mitu.

Proovida saad oma arvutis, teed omale serveri arvutisse. XAMPP

 

Kui huvi loe see teema läbi, siin on nii ülessande püstitusi, kui ka mitmeid lahendus käike.

http://board.koffer.ee/php-foorumipohine-programmeerimismang-t75999.html

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui soovid võin sulle anda alamdomeeni, aga siis tahan pidevat arengut ka näha, niisama seismiseks ei tahaks nagu anda.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub et onn jah PHP!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.