Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kas 14 aastane võib rolleriga sõita?

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
Ise küll kihutaks pigem linna krossikaga ringi kui mõne autoga. Aja sääst ja raha sääst missugune.

 

ofc, oled nooor sõidad krossikaga ringi, tulevikus sööd palju putru, saad suureks, siis saad isegi aru et selhetkel on auto igatipidi parem


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma ostan oma masina enda raha eest, tunduvalt vähem raha läheb bensiinile ja rutem jõuab sihtkohta, eriti linnas, näiteks Tallinn. Ummikute vahelt keskelt läbi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma ostan oma masina enda raha eest, tunduvalt vähem raha läheb bensiinile ja rutem jõuab sihtkohta, eriti linnas, näiteks Tallinn. Ummikute vahelt keskelt läbi.

 

Teatud mõtes on küll masin parem aga teises mõtes jälle pole.Näiteks eriti vihmase ilmaga küll ei tahaks sõita motorattaga Tallinnast Tartu :D ,pigem sõidaks autoga.Aga vabal ajal sõidaks ikka krossiga ringi .

Mul oleks mõttekas osta auto kuna rollerit ega krossikat pole eriti kuhugi panna.Õue peale ei julgeks jätte väga.Aga igal inimesel oma arvamus asjast.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Hetkel on Selge autokoolis mopeedi load 240€.

See on reaalselt liiga kallis, Narvas YUNGMAN autokoolis ma tegin 100euriga ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.