Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

No tere!

 

Kuna sain lollina ostetud AMD ning see mulle ei meeldi, sooviks Intelit siiski.. Soovitage siis uut emaplaati (?) ja Inteli prose (pigem i5!) ning ühte SSD'd, et recordimise ajal sinna peale jookseksid failid...

 

Hinnapiir.. noo ütleme nii, et see oleneb suvel kogutud rahast, kuid üle 300-400 € ei tahaks küll kulutada, sest aasta eest sai sellise summa eest AMD komplekt ostetud :D :D

 

Hetkene set:

 

Uue_arvuti_andmed2.png

 

uuearvutikuumus.png

 

 

IMGP3040.JPG

 

PS! Pilt ammu tehtud, tolmu enam pole :D

 

Niisiis! Tulistage!

 

 

Elgam


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

AMD peale jäädes säästaksid emaplaadi raha, mis on Z77 mobo puhul täitsa arvestatav summa. Kindel, et AMD peale ei taha jääda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

FX-8350 on u. sama jõudlusega, nagu Intel i5-3570K (hind ~205€). Filmimise koha pealt võib isegi kõvem isend olla.

 

http://www.tomshardware.com/reviews/fx-8350-vishera-review,3328-6.html

 

Juhul, kui keegi hakkab plärama, et ma olen "AMD fanboy" - mul endal on süsteemis i5-3570K.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

10000 rpm HDD siis ikka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Dxtoryt kasutades, pead sa tegema selle testi, soovituslik oleks ajada 1 HDD täiesti tühjaks failidest, format oleks parim, peale seda tee testi. Normaalne tulemus on kusagil 110, nii nüüd pane formatid paika 1280 x 720, järgmiseks liigu ülevalt protsess tüübi alla ning vali sealt linditavad tuumad. Nüüd, kui on 4 tuuma, vali 3, kui 3, vali 3. Kui 2, siis 2. 4 tuuma recordimiseks on overkill.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No enne, oli mul HDD-l 50gb ruumi, sain sealt 90-110mb/s kätte, nüüd ei saa 70 ka :D Ei tea, teen defragi, äkki aitab. Igatahes 7200rpm HDD endal.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.