Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

HaloCraft

JartsuMC (IGN)

Sooviks vip


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
HaloCraft

JartsuMC (IGN)

Sooviks vip

 

Vip lisatud!

 

178.238.230.200:26860 | HaloCraft, nüüd meil ka factions. Kõik toimub 1 serveris! Saate mängoda TeamFortress2, PaintBalli, Wipeout, Pvp, SkyBlock saate Survivali peluda kui ka Factionsi peluda. See on teir otsus. Liituge ka halocraft.eu

Muudetud liikme Testiglis'i poolt

Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See küll hea server pole. Mind lisati whitelisti, logisin, siis esimesena kirjutasin "haha" ja siis omanik küsis kohe "Mida sa ülbitsed?" Mul kohe isis mõte peas, et kas "haha" tähendab mingit ülbust. Siis rääkisime natuke juttu, siis omanik hakkas küsima mida ma sealt tahan (Ta mängis enne minu serveris). Nagu mis omanik see selline on, ise lisab mind whitelisti, siis küsib mida ma tahan, vastasin sellele, et tulin vaatama. Rääkisin jälle natuke juttu seal, küsisin kes spawni tegi jne kas tõmmatud map jne. Siis omanik küsis uuesti mida ma tahan, et sain juba vaadatud, huvitav küll. Siis edasi üks tema Admin/op vms ehitas seal, tema pani mind lampi spawnis põlema, tappis ära, siis küsisin umbes, et mida sa teed, siis hakkas koos omanikuga rääkima, et see on ju mäng jne. Mäng on see kindlasti, aga sellist asja ei tohiks ikka teha. See kes mind põlema pani on Pesamuna69 ja omanik on Testiglis. Pilte tegin kahjuks vähe ja alles lõpust. Lisan mõne pildi ka.

Holocraft.png

 

Holo2.png

 

2014-12-30_23.53.04.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kusjuure ma pole midagi sellist öelnud, jah, sa tulid minu serveri, mina lisasin su white-listi sinu tuttava soovil (minu tuttav ka). Tulid sisse kirjutasid "haha" mis üldiselt mõeldes tähendab minujaoks pigem nagu mõnitamist või midagi sellist, oleks sa kirjutanud hahahaha. Nii, mina tõesti ei teadnud, et pesa sind põlema tahab panna, teil mingi omavaheline kala. Üsna kaua sa vaidlesid pesa-ga ja isegi lubasid talle päriselus lõuga anda... Tõsiselt norm. Aga hetkel on see, et me avame uuesti ja kust sa saad midagi teada kui hea server on kui sa käisid sees alles siis kui enamus polnud tehtud. Kui sind lisasin mõtlesin, et tahad midagi rääkida või nii. Sa kõndisid ringi suht kaua ka siis küsisin tõesti, et kas sul oli midagi asjalikku.

 

//LOODETAVASTI AVAME TÄNA KELL 7


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha tähendab naeru mitte mõnitamist. Mina ei öelnud nonstoppkar88-le, et ta sulle ütleks, et sa mind lisaks, ta ise ütles mulle, et lähme vaatame sinu servut, ütlesin okei. Võiksid inimestele reeglitesse kirja panna kõik asjad mida sina võtad mõnitusena, keegi ütleb kellegile haha, siis ta mõnitab sind? Ma tean, et serverist midagi head ei tule kui juba enne avamist sellised asjad on. Ja sa lendasid spawnis seal samas kui pesa põlema pani, ja sa ütlesid väga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha tähendab naeru mitte mõnitamist. Mina ei öelnud nonstoppkar88-le, et ta sulle ütleks, et sa mind lisaks, ta ise ütles mulle, et lähme vaatame sinu servut, ütlesin okei. Võiksid inimestele reeglitesse kirja panna kõik asjad mida sina võtad mõnitusena, keegi ütleb kellegile haha, siis ta mõnitab sind? Ma tean, et serverist midagi head ei tule kui juba enne avamist sellised asjad on. Ja sa lendasid spawnis seal samas kui pesa põlema pani, ja sa ütlesid väga palju.

Eks see mis sina talle oled teinud tuli sulle tagasi.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.