Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Oleks vaja abi, server crashib pidevalt.

Küsimus

SUPERVIP

Tervist mul siis selline probleem, et server lihtsalt ei suuda olla üleval kauem kui 2h koguaeg lihtsalt crashib.

Äkki mõni teist mõistab seda ja saab aidata :)

versioon on Craftbukkit 1.5.1 R0.2

Rammi on mu serveril 3GB

host on lionhost

 

tavaliselt on koguaeg see error.

 

java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

at java.lang.Thread.start0(Native Method)

at java.lang.Thread.start(Thread.java:691)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.NetworkManager.d(NetworkManager.java:310)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.PendingConnection.a(PendingConnection.java:175)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.Packet254GetInfo.handle(SourceFile:23)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.NetworkManager.b(NetworkManager.java:292)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.PendingConnection.c(PendingConnection.java:50)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServerConnectionThread.a(DedicatedServerConnectionThread.java:41)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServerConnection.b(SourceFile:29)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.r(MinecraftServer.java:580)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServer.r(DedicatedServer.java:225)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.q(MinecraftServer.java:476)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:409)

at net.minecraft.server.v1_5_R2.ThreadServerApplication.run(SourceFile:573)

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Kui Sina suudad selle sealt välja lugeda ning saad sellega abi pakkuda, võid saata PS täpsustava infoga.

 

See on täesti tavaline java error. Ta ei suuda lihtsalt uut threadi luua? Ongi ju kõik! Ma ei hakka teile abi pakkuma, googeldage ise.

 

Asi ei ole alati hostis, mul endal ka juhtunud seda pidevalt, asi on craftbukkitis. Mul on ausaltöeldes kõrini juba sinust ja sinu Finatic Hostingust mis on eesti hostidest üldse kõige si***. Lõpeta juba see teiste hostide maha tegemine iga teema all ja enda hosti pealesurumine kui sa üldse tahad, et keegi sealt telliks.

 

Asi ei ole Craftbukkitis, sest seal pole mingit Craftbukkiti errorit. Ma ei tee Lionhosti maha, vaid lihtsalt ütlesin oma arvamuse sellest. Ma ei suru mingit kuradi hostingut peale. Mine perse.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
See on täesti tavaline java error. Ta ei suuda lihtsalt uut threadi luua? Ongi ju kõik! Ma ei hakka teile abi pakkuma, googeldage ise.

 

 

 

Asi ei ole Craftbukkitis, sest seal pole mingit Craftbukkiti errorit. Ma ei tee Lionhosti maha, vaid lihtsalt ütlesin oma arvamuse sellest. Ma ei suru mingit kuradi hostingut peale. Mine perse.

 

Klientidega suhtlete sama moodi? ("Mine pe***!")

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

nojah enam eriti palju ei crashi, aga mingi lampi jääb k6ik seisma rääkida saad edasi aga teised ei liigu ja midagi teha ka ei saa ning consooli mingit errorit selle kohta ei tule.

 

Plugini list siis: Plugins (20): AutoMessage, WorldEdit, NoCheatPlus, JoinMessage, HawkEye, RateOfXray, Vault, PermissionsEx, MobBountyReloaded, LWC, TrophyHeads, WorldGuard, TreeAssist, cTablist, Essentials, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, ChestShop, EssentialsChat, AuthMe

 

Hawkeye hetkel ei tööta :D

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
nojah enam eriti palju ei crashi, aga mingi lampi jääb k6ik seisma rääkida saad edasi aga teised ei liigu ja midagi teha ka ei saa ning consooli mingit errorit selle kohta ei tule.

 

Plugini list siis: Plugins (20): AutoMessage, WorldEdit, NoCheatPlus, JoinMessage, HawkEye, RateOfXray, Vault, PermissionsEx, MobBountyReloaded, LWC, TrophyHeads, WorldGuard, TreeAssist, cTablist, Essentials, EssentialsProtect, EssentialsSpawn, ChestShop, EssentialsChat, AuthMe

 

Hawkeye hetkel ei tööta :D

 

Kui viga oleks pluginas, siis oleks olnud erroris infot ka selle kohta. Näiteks plugina või classi nimi.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sir, this is called lag.

Nojah on siis selline lag normaalne 3GB Ram servu ja selliste pluginate kohta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ence kustuda server. Telli fintanic hostist(soovitan soojalt)

 

Ah ära plära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ence kustuda server. Telli fintanic hostist(soovitan soojalt)

 

Tainas jääb tainaks. Serveri kustutamisest siin kasu pole, kuna serveri (kui serverkasti) töö ei seondu kuidagi java erroridega...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kõige parem viis teada saada milles on viga on ajutiselt kõikkide pluginate eemaldamine ja, siis proovimine ehk?

Ma juba tegin seda, kustutasin kõik pluginad ära ja mapid ka, hetkel ei ole enam nii tihti crahse kuidas selline jama on ikka et, nagu server töötab aga mõned inimesed ei saa joinida aga teised on sees ja kui üks serverist lahkub ja sisse tahab kohe tagasi minna siis enam ei lase ütleb et server on maas. See ei saa olla mitte mingil võimalusel Laggi pärast, kuna mu serveris pole seda ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kas sa oled mõnda muud CraftBukkit versiooni proovinud?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

ei serveris on peal 1.5.1 R0.2, enam eriti crashe ei ole igatahes nüüd mitme tunni jooksul pole ühtegi olnud

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Järelikult probleem oligi CB versioonis. Kuna tegemist on beta/development väljalaskega, siis võivadki igasugused crashid ja lagid esineda.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Järelikult probleem oligi CB versioonis
Ei no mul oli ennem ka Craftbukkit R0.2 kui pidevalt crashid olid :)

Aga see jama on ikka et lihtsalt lampi hakkab nii et inimesed kes lähevad korraks välja siis enam sisse ei saa ja näitab et server maas.

Muudetud liikme Ence'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pange teema lukku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.