Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas keegi õpetaks mulle RS-i.

Soovitatud postitused

Tere! Pole kunagi varem Runescape-i eriti mänginud. Natukene aega tagasi, siis otsustasin, aga proovida. Keegi sõber soovitas teha kasutaja kuhugi 2007 aasta maailmasse või ma ei tea kuidas seda kutsutakse. Kas keegi oleks nõus aitama või jagama mingisuguseid põhitõdesid. Hetkel olen teinud ühe 'vajaliku questi' kus pidin mingit armorit craftima jm. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui täitsa esimest korda mängid, siis soovitan EOC RS-i sulle. Parem graafika, full screen, rohkem arendatavaid leveleid jms.

 

Usun, et enamus mängijaid mängivad RS07 nostalgia, või vana combat süsteemi pärast. Või tahavad highscoredes kuhugi jõuda, või teenivad seal irl raha vms.

 

Mõni asi võib veel olla, aga kui esimest korda mängid ei tohiks need sinusse puutuda, ja tõenäoliselt tõmbab sind EOC runescape rohkem, kui halva graafikaga 07.

 

EOC on kõvasti lihtsam ka vanast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui täitsa esimest korda mängid, siis soovitan EOC RS-i sulle. Parem graafika, full screen, rohkem arendatavaid leveleid jms.

 

Usun, et enamus mängijaid mängivad RS07 nostalgia, või vana combat süsteemi pärast. Või tahavad highscoredes kuhugi jõuda, või teenivad seal irl raha vms.

 

Mõni asi võib veel olla, aga kui esimest korda mängid ei tohiks need sinusse puutuda, ja tõenäoliselt tõmbab sind EOC runescape rohkem, kui halva graafikaga 07.

 

EOC on kõvasti lihtsam ka vanast.

 

Pigem soovitaks esialgse 'feelingu' saamiseks 07, sest EoC on kohati algajale väga keeruline. Muidugi on kõik võimalikud tutorialid olemas, aga siiski...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.