Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Maikeli laulik, Total:Üle Eesti Keskmise

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kena, palju cluede pealt kokku oled teeninud umbes?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sirvin siin siis taas oma lemmik päevaraamatut ja avastan, et oi kommentaari polegi jätnud. No tuleb ära teha. Meeldib, pretty much nuts acc neist keda tean. CLuede saamis ratio on v kõrge, küll varsti ka suuremad hitid tulevad. Pank on muidugi niisama absolutenuts. Ei ütleks, et ülearust tööd teed rs kallal, kuid ometi saavutused nõnda kõrged ja lausa sedavõrd kadestama panevad, et ma nüüd su päevikus mingit ülevoolavat kiidulaulu lasen.

To sum it up: Meeldib väga, keep up de good work.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kahe viimase DK tripi loot:

dktrip4.png

dktrip5.png

See viimane trip oli isemoodi naljaka lootiga. vähemalt 9x tuli sharke,4x mith knives, 3x runite bolts, meeletult gemme, Fremmenik blade ja shield, natuure, 72 lawi( ainuke drop , mille üle rõõmustasin, sest endal lawid otsas) ning palju muud pointless kraami sealhulgas ka SEEERCULL!!!

paar cluet:

clue35.png

clue36.png

Ja attacki level up, millega kaasnes combat 111

atk88.png

 

ja üks trip veel lisaks

dktrip6.png

Samast tripist tuli ka d axe

clue37.png

 

vahepealne maiuspala

pray90.png

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnne 92 pray puhul:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

clue38.png

clue39.png

clue40.png

clue41.png

clue42.png

clue43.png

atk90.png

 

Edaspidi vist enam Horroris ei istu, sest clue loot ei ole nii suurepärane ning maskide hinnad on ikka tohutult langenud. Lisaks sellele kulub seal tohutult pray potte. Soovitage mingeid variante veel raha teenimiseks. Seni kaua ma vist proovin õnne barrowsis. Pray potid barrowsi jaoks farmin arvatavasti ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Green Dragoneid hakka farmima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kusjuures just mõtlesin selle peale :D .

99 pray saavutamiseks läheks mul vaja kokku 25163 dragon bonet. Arvestades, et ma keeran ka midagi perse, siis ümardame selle arvu 25300 peale. Def 90 saamiseks on mul vaja 9445 green dragon killi. Green D'hided müün ma muidugi maha, ei viitsi neid craftima hakata kuigi tahaks. Green Dragonhide on umbes 50-150gp kallim kui dragon bone, siis umbes iga 14 hide pealt saan ma uue bone.Selleks ajaks kui ma saan def 90 green dragsis oleks mul kogutud juba 19564 D bonet, mis tähendab, et mul jääb veel vaja osta 5736 bonet juhul kui ma ise neid farmida ei viitsi. Hetkel on mul pangas endal olemas 11m+ ning iteme, mis tahaksid müümist. Itemite eest üle 5m ei tohiks saada. Eeldame, et iga trip dragsis saan ma 12 bonet & hidet, siis oleks mul vaja kõigest teha 787,08 tripi edasi-tagasi. Vahepeal kasutaks ka teleporti kui suudan endale sellist luksust lubada.

 

Lihtsam varjant oleks vist osta kelleltki 30milli :D , aga ma ei lähe seda teed pidi.

 

Nojah, mis ma ikka siin kriblan veel, eks ma asun vaikselt farmima. kohtume 5 aasta pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Slayeriga tulebki see parim raha sisse, slay 85 ja abyssals. :) v slay 90 ja dark beasts. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei vaidle vastu, et slayeriga raha sisse ei tuleks, AGA mul hetkel slayer nii väike ja vähemalt 85 tegemine peaks minema tunduvalt kauem kui nende ~10k green dragi killimine. Isegi kui whipi hinnad on nüüd nii langenud on võimalik slayeri pealt meeletuid summasid toota kuid enne 85-t võib see summa suht pisikene olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mõtlesin isegi mingi hetk selle peale, aga ei viitsi slayeriga hetkel alustada. Neid rune bootse dropib sealt mõnusalt küll kuid nende väärtus kah juba kiirelt langemas.

 

Vahepeal, siis pilte ka

hp90.png

barrows1.png

üle pika aja ka item barrowsist. Korraks oli juba lootus kadunud. Kohe läheb teine barrowsi trip käima. Esimese kotiga sai tehtud 10+ chesti.

Ning teise tripi:

barrows2.png

Iga trip(kott) kestab mul umbes 2h30min.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

See idee ka läbi käinud, aga kaua see luck ikka kestab. Varsti hakkab jälle trollimine pihta dragon medide ja ahrim hoodidega. Püüan pigem närvi säästa. Kui vahest dragsist villand saab, siis vahetan barrowsi peale ümber. Pray pottide ostmine kah suht jube hetkel. Nõutakse hinge hinde. Püüan olla odav ja kokkuhoidlik.

Esimese tripiga Green Dragsis tuli clue ja loot oli siis selline

clue44.png

tundub, et seda clue lucky hakkab ka vaikselt tulema.

Pierty + home telega lähevad need green drag tripid väga ruttu isegi. Tunnis peaks umbes 200 hide ja bonet ära tulema kui vältida cluede tegemist.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena päevik. :) Jõudu selle meeletu dragonite killimise goaliga.. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus ikka mõni viitsib cluesi teha :) hide ja d bonse koguneb juba , edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.