Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Maikeli laulik, Total:Üle Eesti Keskmise

Soovitatud postitused

Kuskile nende goalidega ei kiirusta, võtan vaikselt ja ei rushi ühte skilli goalini.

 

Range: 99/99

Mage: 99/99

RC: 51/90

Construction: 58/80

Hunter: 67/90

Slayer: 87/99

Fletching: 65/99

Crafting: 63/80

Thieving: 82/90

Herblore: 68/99

Agility: 70/90

Mining: 78/80

Smithing: 65/90

Fishing: 69/99

Cooking: 80/99

Fm: 50/90

Wc: 71/99

Farming: 54/80

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Total on täitsa pandav , sweet sweet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänan nende meelitavate kommentaaride eest.

 

Vahepeal sain sellise saavutusega hakkama:

Range73.png

 

Kui te lubate, et ei hakka naerma ja näpuga näitama, siis teen ka lähitulevikus oma pangast pilti.

Panga väärtus peaks olema tiba väiksem kui Kreeka võlg

Muudetud liikme frosty50'i poolt
Trükiviga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

pankv1.png

pank2.png

pank3.png

pank4.png

pank5.png

pank6.png

pank7.png

pank8.png

 

Nagu ülalt näha, siis croppimine ei ole mu väga tugev külg. Ärge liiga kiiresti alla kerige, võib iiveldust tekitada.

 

Torstol seede oli 17, snappe 1, ranarre 5, Dwarf weede 21.

Need unid herbid seal üleval on snap,cadantine ja lantadyme.

 

Kui mõne skilli saan 99, siis arvatavasti teen drop party nende guthix, zammy jne itemitega. Ei viitsi neid müüma hakata. Tulevased cluede haruldused, mille väärtus ei ületa 500k lähevad ka siis droppile.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Slayer kohta ma ei tea veel täpselt kunas ma seda tegelikult leveldama viitsin hakata ja kui hakkan, siis kui suureks ma selle teen, aga 90 vaevalt.Selleks ajaks kui saangi level 90, siis itemite hinnad nii langenud. Pigem jätkaks koheselt/peagi black maskide farmimist.

 

Rune (t) skirt väga palju ei maksagi, VÕIBOLLA on seal kusagil 50k hulgas. Üleüldse nende "rarede" hindadega kursis pole, sest turul neid väga müüa ei viitsi.

 

//Pilte ka vahepeal:

Range74.png

range75.png

Clue4.png

Clue5.png

clue6.png

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, sel korral räägin lähemalt, mis kavas teha lähitulevikus.

 

Tegelikult on plaan üldiselt lihtne ja lühike. Nimelt, kavatsen treenida ja farmida black maske Cave Horrorites.Kuni tänaseni peaks kogu maski count ületama 25 piiri. Farmin neid Arvatavasti kuni järgmise Esamaspäevani. Pärast igat tripi lõppu teen ära ka clue. Kui Pray potid otsa saavad, siis müün saadud saagi maha ja ostan potte/ranarre juurde ja jätkan tegevust. Kui Horrorid liialt ära tüütavad, siis katsun mõne korra õnne ka Kalphite Queeniga. Duo partneriga on meil kokku 16 killi. Ta on meil nii tubli olnud ja pidanud ka logi. Kahjuks oleme olnud veel ilma D Chainita, aga küll tuleb, loodetavasti.

 

Aga, mis saab profitiga mis tuleb cluedest ja Horroritelt? Black Maskid, natured, snappid ja mõned teised seedid müün ma kõik maha ja ostan nende eest dragon bonesid. Kavas liikuda tasapisi pray 99 poole. Miks? Pole kunagi ühelgi kasutajal olnud pray 99 - see võiks esimene olla. Praeguse prayeri xp juures on minul kokku vaja 48786 dragon bonet. Kui kellelgi soovi, siis võib annetada mul coine ja dragon bonesi :) .

 

Mis puutub clue looti, siis nendega on veel eraldi teema. Rare dropid ja itemid, mis ei ületa üle 200k piiri, asetan drop party fondi. Just nimelt, kavas teha drop party. Loodetavasti saan selleks ajaks piisavalt iteme, et saaks koti ilusasti itemitega ära täita. Sinna läheksid igasugused sara,guthix paged, trimmed itemid, stole'd, rune full helmid, b axed jne.

 

Drop party info:

Kus? Faladori suur drop party hoone ( kui kellegi on paremat kohta soovitada, siis võite julgelt märku anda)

World? 360

Millal? Esmaspäeval, 21.30

 

Kui kedagi huvitab, mis geari ja inventoriga olen Horrorites, siis seda täpsustan koheselt.

Gear: Helm of Neitiznot, obby cape, witchwood icon, unholy book, proselyte hauberk, cuisse,barrows gloves, climbing boots, ring of wealth ja weapon d scim/whip.

Inventory: 10 law, air staff, holy wrench, bullseye latern, 3 super attack, 3 super strength, 16 prayer potion. 2 kohta jäävad tühjaks, et kohe iteme krabada.

 

Aitab nüüd pikemast mölast, natuke pildikraami kah:

 

clue7.png

Vahepeal ei teadnud kumba cluet valida:

2cluet.png

Ja tulemus oli selline. Teisest oleks kindlalt tulnud 3rd age item.

Clue8.png

str85.png

clue9.png

hp85.png

att81.png

def81.png

clue10.png

 

ja statsid hetkel:

Stats2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Black maskide farmimine suht mõttetu. 1 mask maksab nii vähe ja neid saab umbes iga nelja tunni tagant, kui just super lucky pole.

Pray potid lähevad ka nii kalliks, et see on lihtsalt time waste. Pigem minna bandits juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mida sa ajad . Ei tule neid midagi iga nelja tunni tagant. Iga trip keskmiselt 1.6maski. Raha toovad ikka hästi sisse. Enamus oma sissetulekust teeninud seal. Iga trip tapan umbes 650 horrorit. Maski drop chance on 1:756

 

Kui sa oleksid lugenud veel minu juttu, siis oleksid ehk välja noppinud sellise koha, kus ma püüan sissetulekut tekitada. Ma ei ole seal ainult xp pärast. Leveldamine on pigem boonus

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cave horrorites on korralik kasum, natside ja seedidega teeb juba pray potide raha tagasi iga trip + dropivad kwuarm ja ranarr herbe ka mis teeb super setid tagasi. Ei saa mainimata j2tta level 3 clue scrolle millega ka v6ib korraliku raha t6mmata. Exp on ka seal hea kuna low def. Ise olen sealt jubedalt mille ja expi v2lja t6mmanud :) Aga mida aeg edasi seda jah kasum on v2iksem, aga raha saad siiski teenida. Ma valiks iga kell mingi rahategemis meetodi kus saad ka expi, n2iteks mingeid white berrysi korjates saad jah 400k per hour aga mitte mingit expi, ma pigem v6taks 100-200k per hour kui saan expi lisaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.