Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

YouTube Kanal OlksGamingChannel

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Pole paha :)

Loodetavasti teed veel, sest nagu näha siis esimene mäng läks hästi ja võitsite!

 

Tee veel ;)

 

Eks ma ikka teen, proovin kanali korralikult valmis teha. Siis vaatab edasi :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel ei pane mind veel mitte miski sinu kanalit subscribe'ma. Jutt on väga tuim, mingile videole pealeloetud ning klippide vahel on kahtlaselt pikk must osa. Keep it up! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hetkel ei pane mind veel mitte miski sinu kanalit subscribe'ma. Jutt on väga tuim, mingile videole pealeloetud ning klippide vahel on kahtlaselt pikk must osa. Keep it up! :)

 

Ei tulnud väga lahendusele, kuidas neid klippe eraldada. Täitsa koos olid nad ka imelikud. Eks ma üritan ennast parandada ja võibolla paneb kunagi miski sind subima :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sõbrake, kas sulle meeldib mängida Minecrafti?

Kui jah, siis äkki pakub sulle see huvi:

 

http://vahvel.net/showthread.php?166863-Pubi-Premium-experience

 

Saatsin teile whitelist avalduse ära, aga kui server tuleb aint premium siis kahjuks ei saa teie serveris mängida.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@slender vid, ei viitsinud kaua vaadata,

alguses oli juba n2ha et lissalt yritasid neid "emotsioone" endast v2lja pressida. Kahtlen et tegelikult sul mingeid selliseid asju oli tol.hetkel. Wannabe PewDiePie maybe?

ALguses juba räägid et oumaigood ma nii kardan seda mängu jne, ning m2ngima hakates hakkasid teesklema et see on tõepoolest on hirmus...

 

NO OFFENCE, aga see on minu arvamus


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@slender vid, ei viitsinud kaua vaadata,

alguses oli juba n2ha et lissalt yritasid neid "emotsioone" endast v2lja pressida. Kahtlen et tegelikult sul mingeid selliseid asju oli tol.hetkel. Wannabe PewDiePie maybe?

ALguses juba räägid et oumaigood ma nii kardan seda mängu jne, ning m2ngima hakates hakkasid teesklema et see on tõepoolest on hirmus...

 

NO OFFENCE, aga see on minu arvamus

 

Aga kuidagi peab ju vaatajateni neid "emotsioone" tooma. :D


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mis su eesnimi on, ega Martin pole?

 

Ei ole, Olger on :D

 

Tomb raiderist ka veidi juttu

[video=youtube;K6-OaMUoZoU]http://www.youtube.com/watch?v=K6-OaMUoZoU&feature=youtu.be

Muudetud liikme xksad123'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.