Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Kuna hetkel on suht kesine see mängude valik meie kanalil, siis lisaks paar mängu, mida võib oodata enne selle aasta lõppu veel, mõned tulevad juba järgmine nädal, aga jah, siis siis list mängudest: mw2, mw3, bo2, GTA IV, 7 days to die, SA-MP, MTA, MC hungergame, CS 1.6, metro 2033, medal of honor, burnout paradise, tf2, kf, crysis2, age of chivarly, dead space, mirrors edge.

 

Eks vaatap mida jõuab ära teha, aga jah, hetkel on mul siis need mängud olemas, kui veel juurde lisada, siis on mul kõik GTA seeriad, peale V, aga kindlasti, kui tirib omale alla ka GTA V, siis on seda ka oodata kindlasti, kuid hetkel ei oska öelda, kui hea kättesaadavus sellel on tulevikus :)

 

Üritan teile 2-3 päeva pärast õpetusvideo ka ära tuua & siis hakkabki meie pela, kinldlasti lisandub sinna juurde ka meie IRL kraami, yeaa 100 post ka täitunud :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Reedene video tegemisel, tehtud: ~38%

 

Tänane päev läks suhteliselt raisku, kuna eilse video tegin ära ja soundi olin ära kustutanud, ss sony avas faili ilma helita ja täna tegin kõik uuesti. Seega sama koha peal, kui homme kodus olen, siis üritan lõpetada ja üles panna.

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saime jalad tagasi alla siiski, ning videosi hakkab nüüd uuesti tulema, nii umbes iga nädala sees 1-2 videot.

 

Aga praeguseks ka teile siis üks video:

[video=youtube;0-C3cSBbTUc]http://www.youtube.com/watch?v=0-C3cSBbTUc


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkese seisuga on meil +200 subcribe.

Vaatamisi: 8.5K

 

Päris jõhker ikka :D

_______________

2013-08-09 - oli 150

Natukene üle kuu & pool täitus ka 200

Kas kahe kuu pärast oodata juba äkki 300 ? :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loodan või proovin teile homseks tuua uue video kuna proovisin täna, aga polnud minu päev :D

 

Mis juhtus siis:

 

Otsustasin teha ühe black ops II gameplay, otse, alguses läks päris hästi, kui sain skooriks 7:2 & peale seda läks kõik mu pela pe*se. Igatahes mingid vennad hakkasid nende lennukitega pommitama & lihtsalt polnud võimalik liikuda, sest kui spawnisid, siis lendas juba uus kuskilt. Igatahes lõpuks oli skoor: 8:28 (jube).

 

Äkki homme on parem päev, üritan uuesti teha _D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõik kes pole meie uut video veel vaadanud, siis minge vaadake nüüd.

 

Seoses minecrafti videode kustutamisega kaotasime ka ~2500 vaatamist ja total läks alla, kuid prooviks saada vaheaja alguseks 10 000 :)?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Heh, kahjuks pidime tagasi lisama oma vanad videod, kuna kui videod eemaldasime kadusid ka selle video alt olevad tellijad, seega otsustasime need tagasi lisada, siis peaks homseks tellijad tagasi olema + võimalik ka et 10 000 vaatamist :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.