Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kallid omanikud,

 

mul on selline kahtlaselt sügelev tunne, et Teie tegelete siin ahvimisega (loe: kopeerimisega). Kuidas kommenteerite seda, et Teie serveril on TÄPSELT samad maailmad, mis meil? Lisaks soovime teada, kust on tulnud HUBi mõte ning kas Teil on väga tore teistelt serveritelt asju maha vahtida?

 

Northern Gaming Arendaja Elgam @ Rageparty


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kusjuures ja, bob käis minuservus küsis kuidas ma tegin portalid. Nüüd teil juba ka paintball...

 

Samamoodi ka skyblockiga..

 

Paintballi pole meil juba ammu ja kui me selle panime siis seda teil veel ei olnud nii, et tee omad järeldused.

Skyblock oli ka juba ammu aga see ei töötanud korralikult sellepärast oli see ajutiselt eemaldatud. Ja kui sa hungergame'i kohta tuled midagi kobisema siis hoia suu parem kinni, sest see oli meil ammu juba enne teid.

Sa isegi küsisid bobilt mis hg pluginat me kasutame.

Üleüldse kõik pluginad bukkiti lehel on vabavaralised ja neid võivad kasutada kõik inimesed.

Muudetud liikme OliverOtt'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa sinust aru testiglis. Paintball ning skyblock pluginad on tasuta ning jagamiseks kõigile. Sina ei ole ainuke kes seda kasutada võib ning võin ka öelda, et sa ei ole siiani olnud ainuke, kes on seda kasutanud. Elgamist sain veel aru, et tema rääkis ideest ja selle kopeerimisest, kuid sina ju räägid vabalt jagatavatest pluginatest, mida niigi omavad paljud serverid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei hg kohta ei mölise muu ka suva ma tglt ei teadnutki et teil paintball oli/on. Portalite kohta lihtsalt seda et ta küsis seda, kuna ma tean bobi pole mul teile midagi halba öelda. Ärme hakka siin mingeid serveri fighte tegema, oleme lihtsalt normaalsed, sõbralikud edasi.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.