Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pelar.ee SURVIVAL & FACTIONS/PVP/RAID | SMS TEENUSED | 1.5

Soovitatud postitused

21. juulil on taas toimumas ehitusvõistlus algusega kell 15:00.

Meeldetuletuseks ka IP - mc.pelar.ee

 

Seoses ehitusvõistlusega on ka käimas eliidi loos - https://www.facebook.com/events/1396552043894320/

 

Lisaks veel uut infot: Server läks üle versioonile 1.6.2! Serveris on ka uus map!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toimumas on järjekordne PELARi EHITUSVÕISTLUS!

 

 

ev210713.jpg

 

Ürituse toimumise aeg :

15:00 - 18:00

21.07.2013

 

 

Võistlus toimub eraldi serveris, aga saad sinna tavaserveri IP-d kasutades alates võistluse algusest.

Teema avaldame võistluse alguses.

Iga osaleja saab omale krundi ja ehitab sinna vastavalt teemale.

Iga võistleja/meeskond peab mahtuma ühele krundile.

Võistlusel osaleja saab automaatselt creative, millega ehitada.

 

 

Ehitada võid ka koos sõbraga.

 

NB! Kui auhinnalise koha saab võistkond, siis läheb auhind jagamisele.

Näiteks, kui auhind on Creative+XP, siis üks saab creative ja teine XP.

Ise lepite kokku, kumb rohkem panustas või kes kumba auhinda tahab.

 

Reeglid ja õpetused on ka spawnis, palun tutvuge nendega.

 

Ehitamiseks on aega kolm tundi ja liituda saab ka poole pealt.

Kui ehitis valmis, võib võistluse alalt lahkuda.

 

Parimad valitakse välja peale võistluse lõppu ja

tulemused teatatakse PELARi facebooki lehel, PELARi kodulehel ning foorumis.

 

 

Mida rohkem osalejaid, seda paremad auhinnad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server, kus saab mõnusalt aega viita, midagi halba ei saa selle serveri kohta öelda, kuigi maine on kuidagi maas mõne silmis...

Serveris on väga tubli meeskond, kuigi enamusel neist annab aktiivsus kõvasti tunda :D, on siiski neid kes tahavad, et pelaris oleks elu ning näevad vaeva, et muuta servusisene elu igati mõnusamaks ja toredamaks. :)

Suht alati toimuvad ära kõik Ehitus Võistlused ning meeskond lahendab probleemid kiirelt ära, kui on EV vahest ära jäänud asendatakse see mõne teise või isegi mitme võistlusega! :)

 

Saa sinagi osa ühest kuulsast ja mõnusast serverist, pelarist! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3393_511477648934066_2104085180_n.jpg

Üle pika aja oleme uuendanud enda serveri poode!

Uuenduste käigus lisasiti MC(tava)poodi ja VIP poodi 1.5 ning 1.6 versioonis juurde tulnud asjad.

Heida pilk meie poodidele siin:

 

MCPOOD (tavapood) - http://mcpood.pelar.ee

VIPPOOD - http://vippood.pelar.ee

 

-------------------------------

 

Juba ülehomme, 1. septembril, on toimumas järjekordne Ehitusvõistlus. Kuna viimastel nädalatel on meeskond saanud puhata ja ehitusvõistlusi pole toimunud, siis on sel korral ka auhinnad paremad :)

Ootame sind pühapäeval kell 15:00 ehitama, ja nagu alati - võta sõber kaasa!

 

PELAR

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kerge laitus minu poolt, tulen üle pika aja serverisse (Nimi: Dimitri) ja esimese asjana hakkavad 2 mängijat (Neymar ja Musinumber2) mind mingiks kuradime "Surviveme" sõimama, ma ei tea, pole kuulnud ega näinud inimest nimega Surviveme, palud võtke ette nende 2-ega midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge laitus minu poolt, tulen üle pika aja serverisse (Nimi: Dimitri) ja esimese asjana hakkavad 2 mängijat (Neymar ja Musinumber2) mind mingiks kuradime "Surviveme" sõimama, ma ei tea, pole kuulnud ega näinud inimest nimega Surviveme, palud võtke ette nende 2-ega midagi.

Ma arvan et nad tahtsid sinuga koos surviveda. (Ellujääda) Kogute materjale koos jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge laitus minu poolt, tulen üle pika aja serverisse (Nimi: Dimitri) ja esimese asjana hakkavad 2 mängijat (Neymar ja Musinumber2) mind mingiks kuradime "Surviveme" sõimama, ma ei tea, pole kuulnud ega näinud inimest nimega Surviveme, palud võtke ette nende 2-ega midagi.

 

Ei tahtnud, nad arvasid et ma olen mingi tegelane "Surviveme" kes on mingi pahatahtlik inimene, aga kes seda teab nad rääkisid mu IP nägemisest idk

 

Ei oska kahjuks kommenteerida, kuid loodame, et edaspidi sellised ebameeldivaid vestlusi ei teki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uuendame serveri versioonile 1.7.2 niipea kui võimalik. Hetkel on serveri versiooniks 1.6.4.

Neil mängijatel, kes on enda mängu juba uuendanud, soovitame järgida järgmist juhendit. http://pelar.ee/blog/faq/versioon/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.