Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin head hosti!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kahjuks neil on SMS teenuste paneel kohe valmis :)

Täna peaks neil see valmima :)

Karvane tunne, et Jusscraft ning Craftingboy ei tee seda ise, vaid kasutavad näiteks LionHosti leaked SMS paneeli, mida Tass mullegi lahkelt jagas :D

 

Seda ka et Finatichost on Jusscrafti ja Craftingb0y oma, kes seda veel ei teadnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kahjuks neil on SMS teenuste paneel kohe valmis :)

Täna peaks neil see valmima :)

 

Mis hostist jutt??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis hostist jutt??

 

Finatic Hostingust.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma tahtsin v'tta finatic hosti aga jusscraft saatis mu ns persse ja ma ei hakka sealt võtma juba n2itab ka inimese 2ra.

ma arvan et võtan minthostist,.

 

Hm, kes sa oled siis ja mis sa tegid talle?

 

E: Tean vist, kes see on :D

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hm, kes sa oled siis ja mis sa tegid talle?

 

//Teame vist, kes sa oled.

Vahet pole, kes ta on ja mis ta teinud on. Oma kliendi vastu tuleb käituda kui kuningana. See näitab juba, et Finatic ei suhtu oma klientidesse hästi. Esitasin ticketi ning olen sellele neil juba 4 tundi vastust oodanud, pole see klienditugi nii hea midagi. Nüüd sain ka vastuse, kuna teavitasin ise omaniku oma ticketist. Muidu ehk olekski see vedelema jäänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahet pole, kes ta on ja mis ta teinud on. Oma kliendi vastu tuleb käituda kui kuningana. See näitab juba, et Finatic ei suhtu oma klientidesse hästi. Esitasin ticketi ning olen sellele neil juba 4 tundi vastust oodanud, pole see klienditugi nii hea midagi. Nüüd sain ka vastuse, kuna teavitasin ise omaniku oma ticketist. Muidu ehk olekski see vedelema jäänud.

Pühapäev täna, hosti omanikel ka ehk vaba päev :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahet pole, kes ta on ja mis ta teinud on. Oma kliendi vastu tuleb käituda kui kuningana. See näitab juba, et Finatic ei suhtu oma klientidesse hästi. Esitasin ticketi ning olen sellele neil juba 4 tundi vastust oodanud, pole see klienditugi nii hea midagi. Nüüd sain ka vastuse, kuna teavitasin ise omaniku oma ticketist. Muidu ehk olekski see vedelema jäänud.

 

Kui sul on enda host, siis miks huvitavad sind üldse teised hostid? Võiksid SMS paneeli ära muuta.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui sul on enda host, siis miks huvitavad sind üldse teised hostid? Võiksid SMS paneeli ära muuta.

 

Teised hostid tahavad ka näha kui tuveda on nende konkurendid!!

ja FcinaticHostingu klenitugi on aeglasem kui tigu roomab Tallinnast Tartusse!

Kui klenditugi on veel ülbe ka nagu ma nägin mõnest postitusest siis kaob tahtmine proov servergi võtta!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pühapäev täna, hosti omanikel ka ehk vaba päev :D

 

Sellel poisil siin on õigus :D. Kahjuks ei näinud tegelikult ma kusagilt neil lehelt, et nad pühapäeviti ei tööta.

 

Kui sul on enda host, siis miks huvitavad sind üldse teised hostid? Võiksid SMS paneeli ära muuta.

Issand, see kui ma töötan vabal tahtel kusagil hostis tehnikuna jne teeb mind kohe loomaks? Olen samamoodi inimene edasi ja võin teisi teenuseid kasutada ning miks sa teema järsku teema meie hosti sms paneeli peale muutsid, küll me selle ära muudame, olemas juba paneeli koostajad jne, ära sina sellepärast nüüd küll muretse. Vabandust, kui enda suhtes liiga kaitsev olen, kuid see on tõsi.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mull host olemas!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma tahtsin v'tta finatic hosti aga jusscraft saatis mu ns persse ja ma ei hakka sealt võtma juba n2itab ka inimese 2ra.

ma arvan et võtan minthostist,.

 

Tegu on puhta laimiga. Jusscraft ütles mulle, et pole kedagi perse saatnud. Tahad lihtsalt hostingut maha teha kuna jäid hostingu omanike serveris administraatorist ilma.

 

Postiljon sai enda küsimusele vastuse umbes tunni ajaga.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.