Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hunger Games

Soovitatud postitused

Räägin siis versiooni nagu see tegelikult on , ma ei saa seda mingil viisil just tõestada, aga loodan et usute mind mingil määral, teema siis selline et kõik kellega koos olen on pelar ee minecraft serverist mina seal moderaator , sealt sain ka selle server IP teada . Esimesed mängud hunger gamesis tegin ma üksi. pärast seda tulid juba teamspeakis teised vennad kellega otsustasime koostööd teha a'la 4 -5 mängijat . Esimesed mängud nendega koos mängides tundus kõik ülimalt lahe ning tekkis väike adrenaliin ning soov uuesti ning uuesti mängida. Ise olen vist paari mängu peale leidnud kokku mõned diamondid suurem osa on leidnud, kaks isikut.

See pilt kus mina ning mart selle mänguajal leidsin mina umbes 3-4 diamondit millest oli vaja kiirelt mõõk teha lõpus kui meid oli kolm oli vaja kiiresti varustus kokku panna ning ründama hakkata mille peale hakkas mart kiirel viisil diamondeid jahtima. Ma ei tea miks aga ta tegi mulle suurem osa rüüst , ma ei näinud mingit põhjust keelduda. Ma tõesti ei tea palju te seda storyit usute aga nii see oli.


b

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Viimane match täna, palju mängijaid sees - 188.165.137.83

 

alustame mõne min pärast!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yeap. Seenesupp aitas mind, muidu oleks sina võitnud :)

 

4f9adabf9d604658a383724.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Plaanis on ka diamondid eemaldada maailmast. Neid saab ainult chestidelt siis.

 

Lihtsam oleks panna xray vastane plugin, mis kindlasti aitab rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägin siis versiooni nagu see tegelikult on , ma ei saa seda mingil viisil just tõestada, aga loodan et usute mind mingil määral, teema siis selline et kõik kellega koos olen on pelar ee minecraft serverist mina seal moderaator , sealt sain ka selle server IP teada . Esimesed mängud hunger gamesis tegin ma üksi. pärast seda tulid juba teamspeakis teised vennad kellega otsustasime koostööd teha a'la 4 -5 mängijat . Esimesed mängud nendega koos mängides tundus kõik ülimalt lahe ning tekkis väike adrenaliin ning soov uuesti ning uuesti mängida. Ise olen vist paari mängu peale leidnud kokku mõned diamondid suurem osa on leidnud, kaks isikut.

See pilt kus mina ning mart selle mänguajal leidsin mina umbes 3-4 diamondit millest oli vaja kiirelt mõõk teha lõpus kui meid oli kolm oli vaja kiiresti varustus kokku panna ning ründama hakkata mille peale hakkas mart kiirel viisil diamondeid jahtima. Ma ei tea miks aga ta tegi mulle suurem osa rüüst , ma ei näinud mingit põhjust keelduda. Ma tõesti ei tea palju te seda storyit usute aga nii see oli.

Ja siis tulid väikesed päkapikud võlumaalt, kes tõid teile võlu piparkooke, mis aitasid teil võita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Uued mängud algavad.

 

Lisasime ka kirstud mängu, mis tekivad lagedale platsile, spawni lähedale 15min peale mängu algust. 5min enne nende tekkimist antakse ka koordinaadid. Tulge proovima!

 

IP: 188.165.137.83

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm. Kirjutasin ja siis ssH kasutas võimalust :) tappis mu :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hmm. Kirjutasin ja siis ssH kasutas võimalust :) tappis mu :)

 

Karm mäng oli, eriti mulle, kus 3 full dia tulid korraga peale, 2 sain maha (üks põles minu flint'n'steeli kätte, teise tapsin).


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mõne minuti pärast algab tänane viimane mäng! IP: 188.165.137.83


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Palun 1 veel! :D

 

Panin serveri tööle :P


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
veel? Või sul juba kopp ees? :D

 

Mitte kopp ees, vaid vähe mängijaid. Homme on plaanis lisada mõni uus kit, teha automaatseks kõik ning lasta õhtu läbi :)


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Server on taas üleval - 188.165.137.83:25565

 

Automaatseks teeme veel hetkel, loodame täna või homme selle valmis saada. Õhtul lisandub ka veidi kit-e juurde!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.