Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kindlasti olete kuulnud kõlakaid Battlefield 4 kohta.

 

Electronic Arts kinnitas, et Battlefield 4 avalikustatakse 26. märtsil ning et mäng tuleb kindlalt Playstation 4 konsoolile. Arvatakse, et Battlefield 4 on kindlasti saadaval ka Xbox’i ja PC platvormidele.

 

3e0301d9b1cbcf8.png

 

Isegi Battlefield 3 on minu silmis üks parimaid sõjamänge üldse, mida arvata või oodata 4-ndast seeriast?

 

Gameplay

 

Selle gameplay järgi on see mäng ülimalt võimas, olen kindlasti 1 inimestest, kes seda suure huviga ootab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Electronic Arts kinnitas, et Battlefield 4 avalikustatakse 26. märtsil ning et mäng tuleb kindlalt Playstation 4 konsoolile. Arvatakse, et Battlefield 4 on kindlasti saadaval ka Xbox’i ja PC platvormidele.

Tegelikult kui ametlikult võtta, siis on asi nii, et PC peal juba pre-order olemas ning see tavaline, et PC peale tuleb, kuid konsoolide kohta pole informatsiooni. Kui kõlakaid kuulata, siis on PS4 ja X720 peale ta tulemas, kuid Microsoft pole veel uut konsooli välja kuulutanud.

 

Mängust niipalju, et uus theme song suht kõva ning tahaks juba usinalt mängima seda asuda. Samas teisest prespektiivist vaadates oleksid nad võinud kauem aega pühendada(+1a) ning teha midagi veelgi paremat, kui preagu on, sest meenutab veidi CoD süsteemi, et pumbatakse võimalikult kiirelt mäng välja.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kinnitatud on, et PS4 on tulemas ja tänu sellele ka EA kinnitab, et see tuleb PS4-jale.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ps4 ps4le ? :) väike kirjaviga sul ;)

EA toodab siiski mänge, mitte PS-i. :) Lause all oli mõeldud, et EA kinnitas BF tulekut PS4-le. Aga eks muudan ära, et selgemini oleks aru saadav.

 

 

Release siiski 2013 sügis

Minu viga.:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
EA ei tooda mänge...

Ei tea mis EA mängud siis on nagu näiteks FIFA jne?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks hea arvuti, siis ostaks ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh ei pannud seda teemat tähele. Oleks ka tore kui mode kes kustutas mu teema sellest teada annaks :) Aga jah, loodame et bf4 veab normaalse fpsiga ära.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oh ei pannud seda teemat tagasi. Oleks ka tore kui mode kes kustutas mu teema sellest teada annaks :) Aga jah, loodame et bf4 veab normaalse fpsiga ära.

Mina kustutasin, kuna see teema juba eksisteeris ennem. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei jah, lihtsalt sellest võiks teema algatajat teavitada ;). Hetkel peaks saam 70 euriga nn deluxe editioni, kus on siis bf4 ja premium kaasas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Soodsaim BF4 on 19.99$

http://cheapgamescdkeys.com/buy-battlefield-4-cd-key

 

Teisi hindade võrdlusi saab siin vaadata(list peaks iga päevaga täienema)

http://gocdkeys.com/buy-cdkey-battlefield-4

 

Cheapgamescdkeys - Arvatavasti scam. Ei soovita.

 

proof tos:

"CHEAP GAMES CD KEYS may refuse to provide Service to any Customer at any time."

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cheapgamescdkeys - Arvatavasti scam. Ei soovita.

 

proof tos:

"CHEAP GAMES CD KEYS may refuse to provide Service to any Customer at any time."

Netist alati võimalik feedbacki leida, kuid tõin lihtsalt välja ta, sest HV foorumis oli samuti märgitud ning hind naeruväärselt väike tegelikult.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Netist alati võimalik feedbacki leida, kuid tõin lihtsalt välja ta, sest HV foorumis oli samuti märgitud ning hind naeruväärselt väike tegelikult.

 

Igaüks ei viitsi otsida ja vaatab oh.. Nii odav, peaks emme rahakotti tühjendama.

Feedbacki mida leidsin, hoiatati, et saidi omanikul on veel sarnaseid lehti ja kõik tegelevad scamiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ostsin pühapäeval BF3 Premium editioni ja täna vaatan et on ka tekkinud BF4 Beta mulle!

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ooot,aga kas ps3 ei tulegi seda välja ?

Ise ootan seda mängu väga :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei teagi öelda, see on kindlalt PS4'l kuid kas PS3 seda üldse võimaldab, ei tea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ooot,aga kas ps3 ei tulegi seda välja ?

Ise ootan seda mängu väga :)

 

PS3-le ei tule jah, tuleb PS4-le.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.