Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa Torqhosti VPS (lubatud jooksutada mänguservereid)

Soovitatud postitused

Mina ostsin selle kuskil 10 kuud tagasi ja tegin aastase ettemakse. Kuna olin esimesi, kes selel paketi soetas, siis saab sellel jooksutada omal valikul mänguservereid. Hetkel tiksuvad siin peal Kiisu ja Neomania serverid. Aasta makse 75€, ühe kuu hinnaks siis kõigest 6,25€ kuus. Lisaks on kontol 11€ deposiiti referrali näol.

 

Mõtlesin, et keegi tahab selle eest mulle pappi köhida, kui ei, siis saab teine inimene lihtsalt endale.

Panustame oksjoni korras, alustame 10€-ga.

 

vps.PNG

vps2.PNG

vps3.PNG

Muudetud liikme RedRock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks nõus mingi % eest ostjalt IP-d laenama, eeldusel, et SSH access on olemas. Pole vast puhtalt IP pärast serverit tühjalt jooksustada, nii et kui nüüd keegi selle server võtab, siis heameelega teeks mingi diili. Minu tegevused ei tohiks mingi määral serverit mõjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on oksjoni reeglite vastu ju, kui tahad müüa kellelegi teisele, kes võtab sinuga eraldi ühendust. Pakkumine peab olema tehtud antud teema alla. Praegusel juhul sa võid petta ja üritad sellega lihtsalt hinda kõrgemaks ajada. Kui oled juba oksjoni teinud, siis müük peab toimuma ka oksjonis osalevatele inimestele, mitte kellelegi lambikale.

 

Kui on tõestust, pakun 40

Muudetud liikme kareljuss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul ei ole conversationit alles. Kui ei soovi üle 35 pakkuda, siis läheb 35-ga müüki lihtsalt. Midagi pole siin reeglite vastu. Kui ma tahaksin siin hinda upitamas käia, võiksin ka suvalistel inimestel siia ilusaid numbreid lasta postitada, aga ma ei näe selles mõtet.

 

Täna kell 00:00 võtan parima pakkujaga ühendust, ehk siis niikaua aega pakkuda.

Muudetud liikme RedRock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlesin, et pakuks 40 aga ei. Asi kipub siin kahtlaseks minema. Head müümist!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.