Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere vahvli elanikud. Mul tekkis huvi seoses rolleritega...

1.Küsimus,et kas hetkese liiklus seadusega on kah nii,et kui 16. täis saad ple 50cc rolleriga sõiduks juhube vaja? Saan see aasta 21 nov 16 seega sooviks teada....

2.Küsimus on,et kust poest saaks mingi uue rolleri 500-600€ eest? Ei soovi mingeid kasutatuid rollereid,enne ostan mingi made in china kui kasutatud rolleri.

 

 

Tänud vastajatele!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1. Sellist seadust enam pole xD

2. 500-600€ eest saad nii sita hiina rolleri, mis on sul järgmine päev ribadeks ning gondlid murra kasvõi pooleks. Osta parem kasutatud või mitte midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna mul nii hiinakate, kui ka kvaliteetfirma rolleritega kogemusi, siis soovitan soojalt osta kasutatud kvaliteet roller. Hind ei lange nii kiiresti, peavad vastu, astuvad paremini linnaliikluses edasi. :) Muidugi, eks see ole iga ühe enda teha, kuid ise olen korra astunud sellesse ämbrisse, pärast vahetasin ikka kasutatud rolleri vastu oma hiinaka välja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Sellist seadust enam pole xD

2. 500-600€ eest saad nii sita hiina rolleri, mis on sul järgmine päev ribadeks ning gondlid murra kasvõi pooleks. Osta parem kasutatud või mitte midagi.

Sa debiilik vähe üle ei pinguta? Mul hiina roller juba kolm suve vastu pidanud ja pole häda midagi, kui hästi hooldad siis pole hullu midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei plaanikski sellega kuhugile rallitama minna vaid sõita kui tavaline normaalne inimene. Aghh kui load peab tegema ss vist paras jändamine... eksamid ja värgid peab kah tegema või mis moodi nende lubade tegemine käib?

 

Ja hoolduses plaaniksin käia kord aastas ilmselt

 

http://microgrupp.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=71 oleks selline normaalne?

Muudetud liikme Marioricco13'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hoolduses pead tunduvalt tihedamini käima, kui tahad et garantii säiliks. Minuarust oli midagi siukest:

 

Esimene hooldus: 300km

Teine hooldus: 1000km

Kolmas hooldus: xxxx, kuid pakun et 3000km?

 

Ja arvestada, et kui äsja oled rolleri saanud, kukuvad need kilomeetrid väga kiiresti, vähemalt endal oli nii :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väike küsimus,

Aga mis sa kasutatud rollerit ei taha osta ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sest,et neil puudub enamjaolt garantii ning iial ei või teada mis on nende kasutatud rolleritega tehtud...

 

sellepärast enne seda kui ostad lähed kysid ja proovid sõita sellega?

 

Huvi pärast küsiks kasutajalt Roobix, mis seal 300km hoolduses tehakse ja mis hinna juures rolleri hooldused on?

 

Hind oleneb sellest et mida hoolduses tehakse, endal pole veel yle 50e läinud aga pole tehtud kah muud kui ainult õlid vahetatud.

Allpool on kirjas mis mulle öeldi et kudas, mida ja kuna soovitatav hooldada seda.

 

Endale öeldi et otse tehasest tuli et siis 50-100km on sissesõit kus sõidad alla poole kaasi mitte esirattas taevas.

Siis järgmine hooldus on 300km juures kus kontrollid kettid, rattad, õlid... vajadusel lisad.

Ja kuskil 500km juures suht sama asi.

Ja jälle 5k juures vajadusel juba ostad uued kettid ( kui välja veninud ), hammasrattad, siis et võtad vanad õlid ära ja paned uued asemele, samuti soovitati karbulaator lahti teha ja igast prahist ära kustutada ja õhupuhasti kh teha puhtaks.

Siis kui juba 10k sõitetud siis tavaline hooldamine, kui korralikult sõidad siis pole veel vaja sülinderid välja vahetada aga kui sul see peab sellist kolinad siis peab uue ostma.

 

ise nende järgi teinud ja käinud hoolduses ja pole kordagi mingid suuremad probleemi olnud, kõige rohkem mingisi väikseid elektrivigasi et kuskilt juhe lahti...

 

hetkel 2 aastaga 9 000km sõidetud, piirajaid peal pole enam ammu ja väga hästi pidanud vastu.

Sõper ostis täiesti uue rolleri ja võttis piirajad kohe maha, et jh eriti kaua see tal vastu ei pidanud. Nyyd vend parandab seda suht koguaeg


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvi pärast küsiks kasutajalt Roobix, mis seal 300km hoolduses tehakse ja mis hinna juures rolleri hooldused on?

 

Nii imelik kui see ka pole, siis peale esimest 300km on õlide vahetus (kõik võimalikud õlid), hoolduse hind oli kroonides 500.- kui õigesti mäletan. Euro ajal olen vajalikud õlivahetused ise teinud, sest nagu mainisin, vahetasin oma uue hiinaka kasutatud kvaliteedi vastu. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsida võib, et palju need rolleriload üldse maksta võiks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult ega neil tsinsudel erilist midagi viga polegi, sõidavad samahästi, kui mõnemehe põhja tuunitud Aerox. Lihtsalt uue hiinlase jaoks selline papp alla matta on lihtsalt idiootsus. Hiinlaseid saab kasutatult ja heas korras osta kuskil 450 euri eest, ehk isegi alla selle.

Rolleriklubis tasub vaadata, on mehi, kes müüvad väga heas korras kasutatud lääne pille (Piaggiosid, Apriliaid, Yamahasid jne) ja suhteliselt kommiraha eest. Umbes selliseid, et kalla ja talla. On ka uuemaid sama hinnaga rollereid, mis vajavad natuke putitamist, aga sõidavad.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.