Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuvar/monitor

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei, ostsin siis endale 150€ piires kuvarit, ise otsustasin sellise asja kasuks:

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/benq/BEN-LED-24-GL2460-0276-FULLHD-1920x1080p-12M1-typ-10001-250cd-170-160-2ms-VGA-DVI-TCO-60-cBlack-199467

 

Andke oma arvamused need itspetsid jkymmel ja kes meil siin on. Valisin ta kuna 2ms, hea hing ja reso on nurm.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

7ms noway man. Otsisin 2ms ja ostsin ära selle benq. Eks 2 päeva pärast annan teada.

 

Kuidas ma ei saa häid värve? Kui sa vaatad, et kuvaril on 4 mode. Blush, Blurr ja Normal ning ise saad endale vastava moodi teha, kuvaril 2.56mil värvi. Praegu on mul neid veel vähem ja kõik on jumala okei. 15ms, mingi pask 60hZ.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
7ms noway man. Otsisin 2ms ja ostsin ära selle benq. Eks 2 päeva pärast annan teada.

 

Kuidas ma ei saa häid värve? Kui sa vaatad, et kuvaril on 4 mode. Blush, Blurr ja Normal ning ise saad endale vastava moodi teha, kuvaril 2.56mil värvi. Praegu on mul neid veel vähem ja kõik on jumala okei. 15ms, mingi pask 60hZ.

 

Ega see värvide arv sulle mingit reaalset värvi täpsust ja ulatust ei näita. Mainin ka ära, et see response time, mis seal kirjutatakse üldiselt eriti midagi ei näita. Kuigi TN paneel on tõesti natuke kiirem, aga kui sa arvestad kui jubedad värvid ja vaatenurgad sellel (eriti odavatel) on, siis on tark ikka mingi parem paneel vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ega ma niimoodi küljepealt seda ei vaatagi. Ma panen ja oma main monitoriks ja vana panen kõrvale.

 

Ma loodan, et ma sinuga again vaidlusesse ei lähe. Ma ostsin selle kuvari just sellepärast, kuna see on smooth. Mul on suht kõrini praeguesest kuvartelekast. Mille reageerimisaeg on pikk ja värve annab soovida.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ja millise ta ostis?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Käes kuvar, mul pole ühtegi halba sõna öelda. Värvid on väga ilusad. Peaks mainima, et ilusamad kui vanal telekal. Soovitan soojalt.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.