Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Relaxx Mänguserverid.

Soovitatud postitused

Soovime teile teatada, et Relax serverid laiendasid oma valdkonda. Lisandus juurde uus server milleks sain Relax Paintball 24/7. [FASTDL][/sMS]

[align=center]logo.png

 

 

Relax Publik 24/7 [FASTDL][/sMS]

b_350_20_105ABC_0E19AA_FFFFFF_000000.png

IP> 212.7.7.78:19000

 

 

Relax Zombie 24/7 [FASTDL][/sMS]

b_350_20_105ABC_0E19AA_FFFFFF_000000.png

IP> 212.7.7.78:27777

 

 

Relax Jailbreak 24/7 [FASTDL][/sMS]

b_350_20_105ABC_0E19AA_FFFFFF_000000.png

IP> 212.7.7.78:27115

 

 

Relax Surf 24/7 [FASTDL][/sMS]

b_350_20_105ABC_0E19AA_FFFFFF_000000.png

IP> 212.7.7.78:21111[/align]

 

 

[align=center]Relax Paintball 24/7 [FASTDL][/sMS]

b_350_20_105ABC_0E19AA_FFFFFF_000000.png

IP> 212.7.7.78:27077[/align]


If one day speed kills me, don't cry, because I was smiling.

Paul walker 1973- 2013

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, alustame.

 

Need serverid on kõige sitemad mis üldse on. Ainuke pluss on rahvas (enamus alaealised idioodid, kes toodavad päevast-päeva hommikust-õhtuni sitta).

 

Nimelt, ostsin endale admin+vip (novembris, kui ma ei eksi) ja noh mis ta ikka, mängisin 4 päeva viiendal päeval võeti õigused ära. Sai lisatud skype see samune NÖ peaomanik 'Chriss'. Küsisin milles probleem, küsis nime ja vastas, et kooder. Ma muidugi nagu wtf?

 

Ei hakanud seletama pikalt mulle, lihtsalt ütles tema ning tema sõber nö. bustisid mind. Muidugi see oli minu jaoks suur üllatus kuna ma ei koodi:D No ja edasi küsisin demo, vastas tal pole kuna Tema ja tema sõber on prod nonsteamerid, kes pole mänginud mitte ühelgil üritusel.

 

Kahjuks, see Chriss on 14 vist ja peaks tõdema vennike on väga loll. Miks? Koduleheküljel (tol ajal) oli kirjas PEAOMANIK ON CHRISS. Kõige naljakam on see, et teine tüüp võttis minult õigused ära ja tema ei vastuta selle eest:D:D:D:D Pohh, et tema peaomanik ja kui midagi juhtub peab temaga ühenduvust võtma.

 

Lõpus ütles lihtsalt raha ei saa ja kõik. Tahtsin ainult teada miks eemaldati ja kas on üldse võimalik nende tõestusi vaadata. Neid polnud ja raha ka enam ei näinud.

 

MIDA MA TAHAN TEILE ÖELDA SELLEGA VAID SEDA, ET MÄNGIGE AGA PALUN ÄRGE OSTKE MITTE MINGILJUHUL vipid rääkimata admin õigustest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hey, sul on teema natuke "katki" (vigased bbcoded..) ja natuke infot puudu (kontakt administratsiooniga, web jms?). Võiksid täiendada, abi võid ka siit leida: http://vahvel.net/showthread.php?155849-Alafoorumis-Counter-Strike-postitamise-reeglid!-KOHUSTUSLIK ;)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igas serveris on palju 10-14 aastaseid, ega nendest ju lahti ei saa.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.