Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Soovitatud postitused

  Tere, seoses runescape old school serverite avamisega on ka avatud sellele eraldi rs turg, selleks, et saaksite turul äritseda peab olema teemas täidetud etikett. Selleks anname Teile 24 tundi aega, vastasel juhul suletakse teema. Kui teema on suletud ja alles nüüd nägid seda teemat siis võta alafoorumi või mõne muu moderaatoriga ühendust ja palu tal teema uuesti avada. Teema uuesti avamisest hakkab tiksuma uuesti 24h, kui selle aja jooksul ei saa etikett täidetud siis kustutatakse teema. Kui näed mõnes teemas vale informatsiooni siis võta mõne moderaatori või administraatoriga ühendust. Etikett on selleks, et hoida ära pettusi, mitte kellegi andmeid ära kasutada!

   

   

  Palume ka enne teema tegemist kindlasti reeglid üle vaadata, mis asuvad siin:

   

   

  Etikett, mis asub siin:

   

   

  Petturitest hoidumise õpetus.

   

   

  Kui kahtled kellegi usaldusväärsuses siis kasuta vahendajat:

   

   

   

  Lugupidamisega,

  Vahvel

  Muudetud liikme Geir'i poolt
  Teemade koondus

  "What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

  Plato, 4th Century BC

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Külaline
  This topic is now closed to further replies.

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.