Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sony tipo

Soovitatud postitused

SUPERVIP

3.2" oli mulle endale ikka väga vähe, et ostsin endale 5.3" siis hakkas olema mõnus juba mingid FPS mängu mängides, aga kui mängid ainult mingid race hill climpingud vms siis vist eriti vahet pole?

sellel tippol on ju ainut 1 corene 0.8ghz pross ja ainutl pool giga rami. sellega sa kyll ei mängi migndi fps mängu kus on juba normaalsem graafika, plahvatused... toon välja mängu Dead tricker ja näiteks veel Dungeon hunter 3.

 

aga telefoniks on ta suht hea, ja tavalisemad mängud mingid diidle jump, hill climp race, robo miner, robe escpae... selliseid mänge saad kyll mängida, aku pidi olema tippol kehva


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mtea, mul nt huawei ideos x5. Ram 512 Mb ning prose 0,8 ühetuumaline. Veab ilusti nolag kõik fps mängud, mis siiani pelanud olen välja. Mtea kuidas, aga imelik, kuna üks sõber kellel oli nt kahetuumaline 1 GHz prose ning rohkem ram-i kui mul, tal üks fps mäng hakkis, kuid minul sama mäng halvemate prosede ramiga jne mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ok kas need lgd muidu head?

 

mõni LG on isegi täitsa hea aga oleneb ka milline :)

 

Mtea, mul nt huawei ideos x5. Ram 512 Mb ning prose 0,8 ühetuumaline. Veab ilusti nolag kõik fps mängud, mis siiani pelanud olen välja. Mtea kuidas, aga imelik, kuna üks sõber kellel oli nt kahetuumaline 1 GHz prose ning rohkem ram-i kui mul, tal üks fps mäng hakkis, kuid minul sama mäng halvemate prosede ramiga jne mitte.

 

endal eelmine telefon oli ideos x5

clockisin prose 1.8 peale, dead tricker mängu vedas ilusi siis välja low graafika peal, aga dungeon hunteris juba laggis ja pahasti. ofc neis mängudes oleneb ka mis pildikaard on sisse ehitatud. Huawei oli hea telefon ja soovitan seda isegi mu viha vaenlasele aga aku koha pealt ei soovita. pms. iga päev lae seda, õhtul laadima hommikul võtan ära olen 10min netis vaatan... akust on 20% kadunud.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

l5-l pole ka midagi viga, minu arust just kõige normaalsem, kuna need l7 ja l9 on nii suured, et samahästi kanna labidat linnavahel kaasas juba. Telefon on ju tegelikult helistamiseks, miks ta peab sul mingi suur labidas olema???

 

iga päev lae seda, õhtul laadima hommikul võtan ära olen 10min netis vaatan... akust on 20% kadunud.

Täpselt! Aina lae ja lae ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Telefon on ju tegelikult helistamiseks, miks ta peab sul mingi suur labidas olema???

.

 

kui ainult helistamiseks ja smsid siis pole vaja mingid 100€ telefoni vaid saab poest täitsa 10-20€'ga sellise telefoni,

aga kui veedad vaba aega telefonis siis tahaks et midagi korralikku oleks :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui ainult helistamiseks ja smsid siis pole vaja mingid 100€ telefoni vaid saab poest täitsa 10-20€'ga sellise telefoni,

aga kui veedad vaba aega telefonis siis tahaks et midagi korralikku oleks :)

Jep, täiesti mõistan, kuid piisab ju mingi kuni 4 tollisest ekraanist täiesti? Ei pea ju lausa 5 tolline taskus olema :D. Mulle ei mahuks taskutesse äragi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jep, täiesti mõistan, kuid piisab ju mingi kuni 4 tollisest ekraanist täiesti? Ei pea ju lausa 5 tolline taskus olema :D. Mulle ei mahuks taskutesse äragi.

 

ise mõtlesin seda sama et ulmeline tablet tuleb aga ei, sobib täpselt taskusse ära.

ja ega sellele 4 või 5 tollil eriti vahet pole, mingi 2cm ainult ju?

aga et täiesti spamm ei oleks siis teema algatajale niipalju et pane enda 120€le veel natuke otsa ja saad telefoni millel hea aku ja hea mängida.

120€ga saad hiinast mingi 5 tuumalise, 2 corelise 1.2ghz ja giga ramiga telefoni, sellega mängid mängud ilusti ära aga aku jälle kaua vastu ei pea :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
ise mõtlesin seda sama et ulmeline tablet tuleb aga ei, sobib täpselt taskusse ära.

ja ega sellele 4 või 5 tollil eriti vahet pole, mingi 2cm ainult ju?

aga et täiesti spamm ei oleks siis teema algatajale niipalju et pane enda 120€le veel natuke otsa ja saad telefoni millel hea aku ja hea mängida.

120€ga saad hiinast mingi 5 tuumalise, 2 corelise 1.2ghz ja giga ramiga telefoni, sellega mängid mängud ilusti ära aga aku jälle kaua vastu ei pea :)

 

Sa ikka tead, et core on ingl. k. tuum, eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

iPhone kloonid pole kunagi head.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.