Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline Silks
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hommikul tuli Farming 40 -

 

farm40.png

 

Lõunaks sain tehtud questi Ghosts Ahoy -

 

GhostsAhoy.png

 

Peale questi tegin Firemaking leveli -

 

Firemaking89.png

 

Õhtul nüüd Farming 45 -

 

Farm45.png

 

Pane basketid note'i. Saad ka niiviisi farmerile maksta.

väike tippnipp, iga kord kui catherby runil oled, osta 15 pineapplet charterilt ja pane compost bini, 1h15min pärast kogu 15 bucketiga ja korda.

 

Ma tänan nõuannete eest, kui keegi veel näeb, et ma teen midagi imelikult, mida saab palju lihtsamini teha, siis andke teada, kuna esimest korda ikkagi elus tegelen farmiga. Printisin farmi kohta mitu lehte wikist välja, et sealt oleks ka võimalik õppida :)

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hetkel kuna väga palju raha ei taha panna firemakingu alla, siis teen hetkel sellest väikese pausi. Hakkan liikuma vaikselt oma uue goali poole: Cooking 200M XP. Profit mis ma cookingult teenin panen fm alla, päevas on plaan cookida 10k+ raw sharkse ehk siis päevas peaks profit tulema ~900k+, pmts nädala tegelen nüüd cookinguga siis raha olemas, et fm 99 bankida.

 

Farm50.png

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jätka samas vaimus (YY) ,miks hunterit ei tee ,peaks olema suht kerge skill ?!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

Mõtlesin, kaua see lebo skill ikka low on, tegin 3levelit suuremaks -

 

Thiev60.png

 

Ehm, arvuti on otsi andmas vaikselt ja isegi paint paneb segast, pilt läks siis sinna samusesse. Anyways level on level - Total 1400.

 

Farming60.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kena päevik!


*

www.Nodam.eu

* e-post: info@nodam.eu

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muutsid nime ära v?

/aa oled jah muutnud, mõtlesin, et vaatan palju cook xp on aga ei näidanud, sellepärast küsisin. Nüüd hakkasin vaatama ja nägin ühe pildi pealt

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

Hommikul 3h möllasin wildis tegin agilityt, sain kaks killi ja sain kaks korda surma

 

agi75.png

 

Peale seda möllasin 3h minigut tehes

 

mining65.png

 

Lisan ka siis nüüd pildi kasutajast, mille arendamist ma alustasin eile hommikul. Kasutaja on tehtud selle eesmärgiga, et hakata käima Vahvli wildi sõdadel (http://vahvel.net/showthread.php?167000). Kasutajaga afkin rock crabides, str 2 ei olnud plaanitud lihtsalt knivesid said otsa ja siis hakkas autom ta jalaga lööma kui rock crab kallale tuli :/

 

teine.png

 

Muutsid nime ära v?

/aa oled jah muutnud, mõtlesin, et vaatan palju cook xp on aga ei näidanud, sellepärast küsisin. Nüüd hakkasin vaatama ja nägin ühe pildi pealt

 

Yep muutsin ära, kui keegi veel ei tea siis mu ajutine nick on hetkel: Kickass Newb, esimesel võimalusel vahetan tagasi, ehk 8.sept :) Oli väike yolo moment :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ilus kasutaja !

 

Aja att ja def ka up .

 

Kümps kindlasti ^^,


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja, kena. Cooking on sihuke hea skill, mille kõrvale filmi vaadata, kunagi sai isegi 40m cook xp endal lastud

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ega ma siin palju mänginud pole, 4m juurde teinud vahepeal:

 

cookiing.png

 

Firemaking pole enam prioriteet, lasen Cooking xp 200m ära siis lasen fm & fletch 99 :)

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hunter ja cons vaja alustada? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Hunter ja cons vaja alustada? :O

 

Ei veel, need ei ole hetkel tähtsad, Hunterit alustan siis kui lasen selle kohe 1-99 - ei viitsi pausidega teha. Consi lasen up ka nii, et vähemalt 70 banked, kuna ei ole mõtet paari leveli pärast seda tegema hakata. Ennem teen need goalid ära mis päeviku esilehel ja siis Hunteri ja Constructioni kallale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vahepeal palju toimunud pole, endiselt tegelen cookinguga - panen pilte siis kui mõni ilusam number koos :)

 

Käisin siis teise kasutajaga arenal, pole tegelenud väga pk'ga ja esmane kogemus oli päris hea.

 

arena.png

 

sig.php?name=Kickass Newb

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.