Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PEPZ

Kristjani disaininurk

Soovitatud postitused

Külaline -ENRIX-
Author of the topic Postitas

Need tööd, mis sul esimeses postis aset leiavad, on küll super, väga puhtad ja ilusad tööd.

Very nice, keep going, kui sul võibolla vaba aega juhtub olema, võid mulle vahvlisse isegi ühe signatuuri teha.

Tekstiks peale: Lezik

Suurused: kuskil 400x200 kanti, võid ise juurde/vähemaks timmida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need tööd, mis sul esimeses postis aset leiavad, on küll super, väga puhtad ja ilusad tööd.

Very nice, keep going, kui sul võibolla vaba aega juhtub olema, võid mulle vahvlisse isegi ühe signatuuri teha.

Tekstiks peale: Lezik

Suurused: kuskil 400x200 kanti, võid ise juurde/vähemaks timmida.

 

Ta ei tee minuteada signatuuride requeste. Võttes kui kaua ta neid teeb ja kui hea kvaliteediga siis see on arusaadav. Ja tal kindlasti palju tegemist selle kõrvalt, kuna ta ei postita siia igapäevaselt asju.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline -ENRIX-
Author of the topic Postitas

No selge siis, ei teadnud.

Mõtlesin selle requestiga rohkem nii, et kui tal "vaba aega ja viitsimist on".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas (muudetud)

iiris___tigerhead_by_pepzwee-d85a8ie.png

 

üle pika aja.. suur isu tuli midagi teha

IIRIS - Tigerhead

 

Sobiva kaadri sain videost IIRIS - Tigerhead

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas
See irisega päris hea peale selle(katana?) seal keske, tõmbab tähelepanu Iriselt ära ja üldiselt segab räigelt.

Muidu sitaks ilus.

 

Katana oli originaaliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas (muudetud)

Yelawolf

Yelawolf

 

yelawolf_by_pepzwee-d8678qz.png

 

Facebook lehtedele sai tehtud kaanepilte.

 

nnDzbfj.jpg

 

9LiJTuO.jpg

 

6n8NgRq.jpg

 

BWbB2bV.jpg

 

dTQmNqX.jpg

 

eQGTEmZ.jpg

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas
Arenemisruumi kõvasti, nii suhtlemisega kui photoshop skilliga. Taust ja render ei tekita mingit seost ja tekst ei sobi kokku. Liigselt effekte kasutatud nt sharpen tool. Lisaks miks raha küsid? Pidid tasuta tegema ju?

 

Arenemisruumi kõvasti, eriti lugemisega. Ma olen veebiprogrammeerija mitte graafilise disaini tegelane. Millise töö kohta sa seda kirjutad praegu? Ma ütlesin, et ma tasuta ei tee, kas oli kirjas, et ma küsin raha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tasuta ei tee, ilmselt sa küsid raha, teiste sõnadega ainult. Sinul on lugemisega probleeme, kui ei suuda lugeda välja et minu teemas oli kirjas "kokkuleppel", kui minu hinnad ei meeldi siis milles probleem? Tahaks väga teada, millest selline draama ja maha tegemine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasuta ei tee, ilmselt sa küsid raha, teiste sõnadega ainult. Sinul on lugemisega probleeme, kui ei suuda lugeda välja et minu teemas oli kirjas "kokkuleppel", kui minu hinnad ei meeldi siis milles probleem? Tahaks väga teada, millest selline draama ja maha tegemine?

 

Tahaks teada miks nii butthurt oled sellise väikse asja pärast?


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tasuta ei tee, ilmselt sa küsid raha, teiste sõnadega ainult. Sinul on lugemisega probleeme, kui ei suuda lugeda välja et minu teemas oli kirjas "kokkuleppel", kui minu hinnad ei meeldi siis milles probleem? Tahaks väga teada, millest selline draama ja maha tegemine?

 

Tähendab... kui sa ei taha näha seda teemat, staatuseid inimeste tegemist ja üleüldse kuulda Kristjanist - siis sul pole ka mõtet Vahvel.net kasutaja olla. Delete account ja probleem solved.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas
Mina suhtun temasse nii nagu tema minusse tundub et see on just õige siin foorumis. Temal on õigus mind maha teha ja minul pole sõnaõigust nüüd?

 

Sul on täielik õigus mind maha teha, suhtuksin sellesse positiivselt.

See, et ma asju tasuta ei tee ei tähenda ka seda, et ma raha küsin töö eest. Tasuda võib igal moel.

 

Rahune maha, kui midagi ei meeldi PM-i mulle, ära reosta teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.