Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Estonian Roleplay Server

Soovitatud postitused

VIP

Keegi võib teha teie foorumi kohta reporti ja foorum on kinni :). Koristasite MyBB Copyrighti ära ning ma soovitan teil kindlasti lugeda mybb kodulehel mis juhtub kui koristada copyright ära. + Theme tegija nimi. Ise olen sellega kokku puutunud niiet jhm. Just sayin.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitaks mass server ju, mingi mõttetuid koodereid, ning DMereid/Metagamereid täis, väga mõttetu, server mingi lukus ka lambi.

 

(report) 2.pngBanner - 18:08:08 -- ss saad nsm

» (report) PwneD - 18:07:57 -- aga kui ma tahan politseisse tööle

» (report) 2.pngBanner - 18:07:43 -- keegi ei viitsi seda teha

» (report) 2.pngBanner - 18:07:19 -- meil plegi ck-d

 

Veel parem :D. Minge sisse, chatboxis tehakse mendiks.

Muudetud liikme WeTheBest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii nyyd sain banni ka reason: hax

 

 

mingi vend kysib kus relvad said ? ma kirjutan alguses sai seal kui tulid siis vend sa mitu korda selle ipga sisseloginud ja kirjutan mis siis?

suht haige saab alguses relvad ja siis ma hack? suht haige server ei soovita liituda

 

 

Korra lööd gangiliiget (missclickiga) ja terve gang laseb su maha, isegi kui sa ütled /b 's, et see oli missclick

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Originaal post:

Üldiselt oleme sõbralikult ja aitame kindlasti probleemidega!

Tegelikkus:

Mine süga selga siis

Väga kena käitumine administratsiooni poolt :) Mina näen serverit vaid negatiiveslt, liiga palju DMereid & Metagamereid, rollbackid on iga päev. Ma millegipärast ei imesta, et Te kaotate inimesi. Ehk kunagi, kui õpite ära kasutajate kontrollimise, leiate õiged inimesed kõrgetele ametikohtadele muutub mu arvamus serverist. Sellepärast, et isegi linnapea Metagamib ja Powergaming. Edu!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega need adminid või noh need "võimetega" inimesed kasutavad täiega õigusi ära. Mõned adminid nii ohmoonid, et ei mõista isegi bannimist -_-

Algul oli hea aga nüüd täitsa pu*si keeratud käkk


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uus IP : 66.85.166.187:7800

Foorum : Tegemisel

Kõikidel on ping 200-300 . Vahetame hosti lähemal ajal.

 

Otsustasime uuesti hakata selle serveriga tegelema ning rohkem aega kulutama serveri peale . Võite jälgida serveris meie tegevust ning loodame ,et teile hakkab meeldima Estonian Roleplay server.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.